Co jest grane 24

11902 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Spragnieni Lata 2016

  Spragnieni Lata 2016

  pop

  26.Toruń Blues Meeting SOBOTA (21.11.2015) 1. DŻEM 2. TORTILLA 3. OUTSIDER BLUES 4. BIG JOE BONE (GB) 5. BEŇA & RADVÁNYI (SK) JAM SESSIONS: BLUES BAZAR

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Facet na miarę

  Facet na miarę

  komedia

  Ocena 4/6

  Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

 • Szajbus i pingwiny

  Szajbus i pingwiny

  familijny

  Ocena 3/6

  Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.

 • Iluzja 2

  Iluzja 2

  akcja

  Ocena 3/6

  Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

 • Jak dbać latem o stopy i paznokcie?

  Jaki sposób pielęgnacji wybrać, by efekt utrzymał się przez całe lato? Eksperci radzą, jak dbać o stopy w podróży i podczas wakacji. Zdradzają też, jakie są najmodniejsze kolory paznokci w tym sezonie.

 • Jak przygotować skórę na lato?

  Słońce, wiatr i woda wysuszają naszą skórę. Przed wyjazdem na urlop warto więc odpowiednio przygotować ją na ich działanie. Pomogą kosmetyki i zabiegi nawilżające. Najważniejsze jednak, by pamiętać o częstym stosowaniu kremu z wysokim filtrem UV.

 • Wakeboard w końcu w Poznaniu. Poszalej w wodzie na Malcie

  Na torze regatowym Malta działa już Wake Park. To pierwszy tego typu tor w Poznaniu, na którym można trenować wakeboarding - czyli w skrócie jazdę na desce po wodzie. Na miejscu mile widziani są zarówno profesjonaliści, jak i początkujący.

Tematy ważne dla Poznania
Tematy
Miejsca
Komunikacja
Edukacja
Ludzie
Praca