Jeśli nie macie planów, to spotkajmy się 22 kwietnia w Posnanii. Start: godzina 12. Tego dnia onkolodzy ze Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego organizują piknik „Uszczypnij raka”.

– Na uczestników akcji będą czekać specjaliści od zdrowego trybu życia, lekarze, sportowcy. Przez cały dzień odbywać się będą konkursy, quizy, zabawy dla dzieci oraz warsztaty zdrowego gotowania – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii, współgospodarz imprezy.

Szczepan Cofta, Naczelny Lekarz Szpitala Klinicznego Przemienia Pańskiego: - Zapraszamy na piknik nie tylko poznaniaków, ale też mieszkańców całej Wielkopolski.  

Najlepsi kucharze: zdrowa kuchnia jest pyszna!

Centrum zostanie podzielone na cztery strefy – medyczną, kulinarną, sportową i dziecięcą, a plac przed Posnanią zamieni się w boisko sportowe. Pogoda jest jednak zmienna: w sobotę będzie słonecznie, ale dość zimno, więc mobilna kuchnia, która jest jedną z największych atrakcji pikniku, stanie na parterze centrum handlowego. Przejmie ją czterech świetnych kucharzy z utytułowanych restauracji. Pokażą, jak przygotować pyszny, zdrowy posiłek.

Pozostało 83% tekstu
Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.