Oba wydarzenia odbędą się w Starym Browarze.

– Podczas czwartej już edycji konferencji MEDmeetsTech będzie można dowiedzieć się między innymi, które miejsce zajmuje Polska w zakresie wykorzystania aplikacji mobilnych w medycynie – opowie o tym kardiolog doktor Paweł Balsam z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z kolei Angela Hobbs, CEO Brytyjskiej firmy Triteq, opowie, jakie są największe wyzwania podczas wprowadzania nowych technologii w medycynie – mówi Janusz Kowalski, współorganizator wydarzenia. Podczas konferencji poznamy także raport Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia na temat 162 aplikacji, z których obecnie korzysta się w polskiej medycynie.

Warto działać

Z kolei od piątku do niedzieli uczestnicy Startup Weekend Poznań będą pracować nad rozwiązaniami z obszarów medycyny, farmacji, dietetyki – od urządzeń, dzięki którym możemy monitorować zdrowie bliskich, przez sposoby na skuteczną profilaktykę chorób, po rozwiązania ulepszające sposoby badania i leczenia pacjentów. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają zarówno tych, którzy mają swój pomysł na biznes związany z obszarem medycyny, jak i tych, którzy myślą o biznesie w innym obszarze lub nie mają jeszcze konkretnej idei, a na co dzień związani są z branżą medyczną.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.