Konkurs Poznański Lider Przedsiębiorczości nagradza najlepsze firmy w czterech kategoriach: start-up, mikro-, mały i średni przedsiębiorca. Laureaci otrzymują oficjalne statuetki i dyplomy oraz prawo do posługiwania się w korespondencji i w promocji znakiem i tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości przez trzy lata. Ale to także atrakcyjne nagrody rzeczowe, których pula wynosi w tym roku ok. 180 tys.

I tak np. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują bezpłatne stoisko na wybranej imprezie targowo-wystawienniczej dla laureatów w każdej kategorii. Z kolei PKO Bank Polski funduje obsługę Rachunku dla Biznesu na specjalnych warunkach przez 5 lat.

Nagrody to też warsztaty i szkolenia

Bezpłatne studia podyplomowe na wybranym kierunku przygotował Uniwersytet Ekonomiczny, UAM oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Natomiast Fundacja UAM Poznański Park Naukowo-Technologiczny daje pakiet profesjonalnych usług doradczo-szkoleniowych. Podobne usługi daje też Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Wielkopolski. A Santander Bank Polska ufundował profesjonalne warsztaty biznesowe. Warsztaty kreatywne dla właścicieli i kadry menedżerskiej oferuje także firma Grant Thornton.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej