Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Naprawdę? Powrzucaliście na chybcika kilka zdjęć (nawet nie skanów) starych ogłoszeń z gazety, podzielonych na slajdy i chcecie za to 19,90?
  @primordial Na pewno by chcieli 39,99 ale nie wypada. Dotacje się skończyły a żyć trzeba : )
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Meczboksy byly w dechę
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Niestety pamiętam to - "salon" z pralko-suszarkami i zmywarkami (wówczas sprzęt niemalże egzotyczny) jawił się jak wrota do innego świata. I nic dziwnego, my używalimy lodówki Mińsk-15M za 250 tys. zł, a reklamowany tutaj sprzęt kosztuje 4 ówczesne średnie pensje. Wyobrażacie to sobie? Np. dziś zwykła pralka przeciętnej firmy za dajmy na to 15 tys. zł.
  @0skrzyp zauważ, że dzisiaj ceny pralek niewiele wzrosły:) Indesit kosztował 6.200.000 (620 zł, dziś najtańszy indesit kosztuje 749 zł (beko kupisz poniżej 700 zł) A co z inflacją??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  IKEA to akronim, którego się nie odmienia.
  @Michał Kwas Podobnie jak nie odmienia się ZUS-u, LOT-u, Nafty, Nvidii, ONZ-etu itp. Nigdy! Pewien człowieczek z obcego kraju nie może decydować o zasadach stosowanych w języku polskim.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Michał Kwas Kolejny z wypranym móżdżkiem? ten Kwas, temu Kwasowi, kogo nie ma? Kwasa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Michał Kwas Kiedyś w Trójce na poważnie DEBILKA mówiła, że trzeba oddawać auta do warsztatu Opel. Akronimy mają doskonale okreslone reguły odmiany. W tekście piszemy np. kupiłem w IKEI. Nie wolno odmienić, gdy ktos po słowie ikea postawi znaczek TM. Ale to już jego problem!!!!! Gościula
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Michał Kwas co ty nie powiesz mądrusiu??? potocznie mowi sie mam cos z ikei, bylismy badż jedziemy do ikei,zetknałem sie nawet z okresleniem:maja cale mieszkanie umeblowane ikeowskim badziewiem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pamiętam Ewan na pl. Wolności. Kupiłem dyskietki, a sprzedaca wgrał mi na nie PRINCE OF PERSIA I F -16. To były czasy ... Jak zacząłem grać to prawie rozwodem się skończyło... Ni mówiąc, że piractwo pełną gębą:-) Ale teraz z perspektywy czasu twierdzę, że jest dużo lepiej - no tylko starszy jestem ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Buhahahaha, jajaja! Herzlichen Gluckwunschen aus freie Dojczland!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0