1/2
zamknij < >

Uratowane tygrysy jadą do Hiszpanii. Te nagrania pokazują, jak trudna była akcja w poznańskim zoo

Zdjęcie numer 1 w galerii - Uratowane tygrysy jadą do Hiszpanii. Te nagrania pokazują, jak trudna była akcja w poznańskim zoo

Zoo Poznań

30 listopada 2019 r. Zoo w Poznaniu. Akcja usypiania uratowanych tygrysów.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Uratowane tygrysy jadą do Hiszpanii. Te nagrania pokazują, jak trudna była akcja w poznańskim zoo
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Uratowane tygrysy jadą do Hiszpanii. Te nagrania pokazują, jak trudna była akcja w poznańskim zoo
Komentarze
No to można powiedzieć, że białoruscy celnicy uratowali im życie. Nasi przepuścili nieszczęsne zwierzęta przez granicę zadowoleni, że pozbędą się problemu a białoruscy zatrzymali. Gdyby tego nie zrobili to kociska już dawno byłyby przerobione na afrodyzjaki, pseudo lekarstwa i talizmany.
już oceniałe(a)ś
101
1
Widziałam filmik w Faktach, w których pokazane były klatki, którymi teraz podróżują. Niebo a ziemia do tego w czym były transportowane poprzednio.
Przypominam sobie pierwsze filmy z granicy; nieruchome, potwornie zmaltretowane, prawie nieżywe królewskie zwierzęta. A teraz, WOW, wściekłe majestatyczne koty - takie są na wolności i tam powinny pozostać gdyby nie my ludzie.
Mam nadzieję, że w Hiszpanii będą wiodły szczęśliwy żywot
już oceniałe(a)ś
98
1
Cieszę się, ze tak się to skończyło. Mam nadzieje, ze polskie służby graniczne będą w przyszłości mieć dużo więcej empatii i etyki pracy.
@Joanna A.
Zawsze granice były trochę dziurawe, ale to co się dzieje za rządów PiS to ogromny skandal. Tego nie było w takiej skali za poprzedniej władzy. Teraz znowu rączka rączkę myje a kuzyn lub jakiś pociotek z dojściami jest w cenie. Okropne to i straszne. Wiadomo przykład idzie z góry.
już oceniałe(a)ś
4
0
Filmy pokazują jak trudną akcją było uśpienie tygrysów i przeniesienie ich do klatek podróżnych!DZIĘKUJĘ każdemu, kto w niej tak profesjonalnie uczestniczył!!!!! Niezłomność pani dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej uratowała tygrysy. To wielkie dobro! Ale JEJ DZIAŁANIE UCZYNIŁO JESZCZE INNY CUD!!! :) Tygrysie posty utworzyły na facebooku SPOŁECZNOŚĆ zakochaną w tych tygrysach. Społeczność miłą, serdeczną, kulturalną, przepełnioną życzliwością do tygrysów, ale i DO SIEBIE WZAJEMNIE!!!! Nie ma TAM pod postami złości, hejtowania, zgryźliwości, wyśmiewania. To jest NIEZWYKŁE ZJAWISKO w świecie internetu! :) TYGRYSY ŁAGODZĄ OBYCZAJE !
@benji
"TYGRYSY ŁAGODZĄ OBYCZAJE !"

To już wiadomo od czasów Kubusia Puchatka :-)
już oceniałe(a)ś
29
0
Wielkie podziękowanie dla białoruskich celników! To oni jako pierwsi, w przeciwieństwie do naszych, przerwali gehennę tych zwierząt. To dzięki nim i w konsekwencji wielu innym ludziom, tygrysy dostały drugie życie. Będą żyły w nowym dla siebie, ale pięknym świecie.
@promotorka5
Chce wierzyć w niezlomnosc białoruskich celników, ale cynizm mi podpowiada, że ktoś nie posmarował komu trzeba, dlatego je zatrzymali...
już oceniałe(a)ś
10
0
Brawo! Gratulacje!
już oceniałe(a)ś
45
0
Pani Dyrektor, której obcięto premię oraz jej współpracownicy powinni dostać specjalne nagrody za tę akcję i promocję Poznania.
już oceniałe(a)ś
43
0
tego mądrale Ziemowita było trzeba zabrać do tej pracy. Chociaż lepiej nie, zaraz by poprosił o nóżkę na talerz :)
już oceniałe(a)ś
34
3
Tematy ważne dla Poznania
Magazyn Kuchnia
Tematy
Miejsca
Ludzie
Jutronauci
Więcej tematów - Poznań
Wiadomości z Poznania
Magazyn Poznań
Sport w Poznaniu
Imprezy w Poznaniu