Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wiem , ze to wielka przyjemnosc placenia nonszalancko machajac Ajfonem czy karta zblizeniowa - gawiedz tak to polibila , ze nie kupuje pelnego baku benzyny 80 litrow tylko z przyjemnoscia tankuje 20 razy po 20 zlotych . Aplikacje , podawanie numeru rejestracyjnego i danych osobowych , a jak konto wygola to pol roku zarcia sie z bankiem i nikla mozliwosc odzyskania pieniedzy . A wystarczy placic monetami 2 i 5 zlotych ale to jest za proste i nie POprawia samoPOczucia jak placenie Ajfonem 😊!
  @rockville Skąd się biorą tacy ludzie - przecież nie podajesz ani numeru konta ani nr dowodu tylko doładowujesz np konto Mobilet a potem płacisz z aplikacji. Co z tego że podajesz numer rej.? Nr rej. wisi cały czas na samochodzie, jest wypisany na tablicach :). I nie szukasz parkometru ani kiosku co jest ogromną zaletą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @rockville no wlasnie nie jest takie proste płacenie monetami, bo nie zawsze drobne monety mamy w kieszeni, albo mamy 5 zł, a chcemy zapłacić za 15 minut. a jak stoisz w kolejce w banku i zabraknie czasu, to lecisz pan dopłacić do Parkomatu i szybko bilet za szybę wsadzić ?? Pan jesteś jakiś zacofany dziadek.... a pieniądze to Pan trzymasz w szafie, czy w pudełku po butach ?? Na szczęście technika poszła do przodu, mamy Peke i Mobilety, nie trzeba biegać po papierowy biliet, czy z monetami o odpowiednim nominale do parkomatu.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0