Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Mamy wielu dobrych, mądrych i pracujących z ludźmi księży. Trzeba o nich mówić. I Warto ich DOCENIAĆ. Dobro jest skromne. Głupotę dostrzec łatwo, bo jest krzykliwa.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ja już się na żadnego księdza patrzeć nie mogę. Już nie zwiedzam kościołów jak jestem gdzieś "w Polsce" bo mi się cofa. Na widok krzyża zaczyna mi się robić jak - być może - przodkom na widok Krzyżaka... Idźcie wszyscy tam gdzie na was niecierpliwie czekają - do wszystkich diabłów. I miejmy w pamięci, że Jezus nie był chrześcijaninem (a tym bardziej katolikiem). Na wypadek jakby ktoś rzeczywiście go chciał naśladować...
  @slaraffenland To ja ci baranie wytlumacze jak jest z tym twoim rzyganiem. A wiec, zaczytywales sie Urbanem i SZAJBA ci ODBILA. Przestaniesz czytac Urbana to cie SZAJBA TWA opusci i poszybuje do nastepnego barana wlasnie ZACZYNAJACEGO zaczytywac sie Urbanem. Kapujesz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @janpe1 Żadnym Urbanem się nie zaczytywałam .... polski katoliku. Nie znoszę gościa. Po prostu rzygam wami, polskimi katolikami zionącymi nienawiścią do wszystkich którzy nie są wami. Jesteście obrzydliwi więc wzbudzacie odruch wymiotny i tyle. A sukienkowi wam w durnych łbach mieszają ile mogą - narzędzia szatana i tyle.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @slaraffenland Ja w przeciwienstwie do ciebie, polski baranie zionącym nienawiscia do wszystkiego co nie jest baranem, dziwie sie, ze rzygasz polskimi katolikami i pytam : jak ty to robisz tym twoim wąskim pyszczyskiem ??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mialo byc wyborczej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Redakcja Wybiorczej robi sobie jaja, ale tak naprawde nie jest to smieszne, rozumiem ze musicie dbac o finanse i dlatego piszecie te bzdury dla tych ktorych niestety jeszcze temat kosciola i ksiezy interesuje, w sumie przyczyniacie sie troche do tego ze w Polsce jest tak jak jest a jak jest to sami wiecie najlepiej, troche refleksji
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brakuje duszpasterza tęczowych komunistów Jaskowiaka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Właściciele mediów nie zawsze kierują się dobrem swojego "produktu medialnego". Tym, którzy wyżej stawiają własne, egoistyczne cele, zawsze będzie przeszkadzał taki naczelny. Tutaj nie ma różnicy między świeckimi i religijnymi tytułami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wybiórcza , zdradliwe medium walczące z kościołem ocenia księży . Śmiech na sali
  @shedows1969 "Wybiórcza , zdradliwe medium walczące z kościołem (...)" Mhm, wg tej logiki, lekarze nie walczą z chorobami a z ludźmi :)) Oj, zdradliwi ci lekarze :)) P.S. Na wszelki wypadek, bo jest prawdopodobne, że to ww porównanie może być niejasne dla dyżurnego trolla: walka z patologiami W KK nie jest równoznaczna z walką Z KK :>
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dajcie spokój. Po co w ogóle takie bzdurne zestawienie? Ci wymienieni mają tyle swoich kościelnych mediów, żeby się promować i do tego promujecie ich jeszcze tu. A ja właśnie po to czytam Gazetę, żeby takich rzeczy nie widzieć...
  @mirabile Encyklopedyczny przykład durnia któremu rozum przeszedł między nogi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @shedows1969 Piszesz o sobie? Co tutaj w ogóle robisz? Nasze dzienniki i inne badziewia czekają na ciebie!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mirabile Ja nawet abonament wykupię żeby napisać żeś duteń
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mirabile A propos postu trolla, to teraz już Sz. P. wie, że jest "duteń" ')) I nowość dla mnie, że można chcieć płacić za potrzebę obrażania innych i sianie nienawiści. To nic innego, jak patologia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0