Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Hahahaha tekst o tym jak to Biedroń pobladł na widok sprzętu Jaśkowiaka jest najlepszy. Raz wam się coś udało wesołego napisać.
  @K R-ki głodnemu ch.. (leb) na myśli
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aodnis Dziękuję, zostawiam to wam. Mimo wszystko, jak przeważająca część populacji, cenię sobie walory płci przeciwnej. Ale pośmiać się zawsze zdrowo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @K R-ki tzw. zadeklarowani hetero zbyt często wypowiadają się o narządach, współżyciu, wyglądzie itd. osób otwarcie homoseksualnych by było to przypadkiem pogadaj może z księdzem, wypieranie swej orientacji nie jest zdrowe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aodnis Jak ktoś robi z siebie tęczowe cudo i prowokuje całą resztę odmiennością, to nic dziwnego, że reszta komentuje. Tępe dzidy z pudelka też się komentuje jak robią z siebie publicznie pośmiewisko. I daruj sobie te żałosne, oklepane riposty - to tylko wasz mechanizm obronny. Takie teksty mogą zrobić wrażenie na gimnazjaliście, reszta popatrzy na was z żałością i pójdzie dalej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @K R-ki Czym cię prowokuje, że jest gejem? Od razu myślisz o tym co robi w łóżku? Czujesz przymus komentowania o przyrodzeniu tego czy tamtego? Jesteś głęboko zaburzony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aodnis Tak, tak kolego. Niestety współczesny świat zboczył w tym kierunku, że kompletni wykolejeńcy mają czelność zdecydowanej większości imputować, że to ci są "zaburzeni". Ale spoko, przyroda robi swoje i raz po raz przywraca temu światu naturalny porządek rzeczy. Mocno w to wierzę, dotąd działało. Dobranoc.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @K R-ki O czym bredzisz? homoseksualizm był obecny we wszystkich kulturach, istnieje wśród zwierząt itp. Tylko typy z głęboko wypartą orientacją (najczęstszy powód) i kompletni popaprańcy mogą z tym mieć problem. Zaburzeniem jest nienawiść nie zaś uprawianie tego czy innego rodzaju seksu z dorosła osobą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zawsze mnie zastanawia popularność rowerów górskich w Polsce. Jakieś 20-30 lat temu mało kto uważał że rower jest do jeżdżenia w mieście, prędzej po parku, poza miastem, wokół Rusałki. Wybór roweru górskiego do takiego użytku był zrozumiały. Ale teraz takie rowery nadal są powszechne w mieście. W Berlinie, Londynie, Paryżu, wszędzie królują mieszczuchy, nawet szosówek (czy szoso-podobnych) jest sporo, a górskich praktycznie nie ma. No ale tam jeździ się głównie po jezdni, po pasach rowerowych, a ew. wjazdy czy zjazdy na ścieżkę prowadzoną po zewnętrznej krawędzi chodnika są łagodne. U nas ludzie jeżdżą po chodnikach (bo na ulicach samochody pędzą), czy po ścieżkach na chodniku, co chwila muszą pokonywać krawężniki, nierówności terenu, a nawet ci co jeżdżą na jezdni są spychani jak najbliżej krawężnika i jeżdżą po wertepach i studzienkach. Wybór rowerów nie świadczy dobrze o naszej infrastrukturze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowna właścicielko Peżocicy - rowery zawsze były modne, tylko nie wszyscy o tym wiedzieli/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda, ze jaskowiak nie przyzna się co wg. oswiadczenia majątkowogo kupiła mu żona , bo to już grubo ponad 20 tysięcywartosci będzie...oszust nie prezydent
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piękne macie okolice WPN, a w nim wyspa zamkowa, Rogalin, Kórnik , a w nim Promenada Wisławy Szymborskiej i ławeczka, Czołowo, gdzie stoi pomnik Marcina Kasprzaka, Muzeum w Szreniawie, Muzeum Arkadego Fiedlera, pojeździłem troszkę w 2015, fajnie było, ale wrócę tam jeszcze :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pocieszny artykuł. Najlepiej chabetę opisał plastyk miejski. A najbardziej rozbawiła mnie pani socjolog, która niby przypadkiem opisując swój rower wcisnęła, że ma ona tytuł doktora.
  @poznaniax Według nowomowy gazwybu Socjolozka .A jej męzem jest Ginekolożek
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @cucss skąd się biorą takie głąby jak wy ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @poznaniax podziwiam,że na coś takiego zupełnie bez jakiejkolwiek treści chciało ci się tracić czas,czekam na felieton o balaskach zostawianych w przestrzeni miejskiej przez poznaniaków
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mona_3 Biora sie po studiach doktoranckich
  już oceniałe(a)ś
  0
  0