Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprasza na „Majówkę za pół ceny” – dwa dni (4 i 5 maja) pełne pokazów i spotkań twórczych w przestrzeniach Sceny Wspólnej (ul. Brandstaettera 1).

Szczegóły i program: csdpoznan.pl

*

18. Kieszeń Vincenta tuż-tuż!
Międzynarodowe Warsztaty Niepokoju Twórczego potrwają w tym roku od 6 do 9 maja.

Tym razem inspirację twórczą do przygotowania idei oraz scenariuszy warsztatów stanowić będą cztery wybrane pojęcia ze słownika Jana Berdyszaka. Każdy z uczestników może wybrać jedno lub dwa pojęcia jako punkt wyjścia dla działań twórczych. Podczas 18. Kieszeni Vincenta odbędą się również spotkania, prezentacje autorskie, dyskusje i warsztaty, które rozwiną zdolności i umiejętności animatorów, nauczycieli, opiekunów oraz pogłębią ich wiedzę. Otwarta zostanie wystawa wybranych dzieł z twórczości Jana Berdyszaka, ilustrująca wielowątkowe poszukiwania twórcze artysty. Omówiona zostanie jego wszechstronna twórczość, która była i jest inspirująca dla wielu pokoleń artystów, pedagogów i animatorów w ostatnim półwieczu.

Program dostępny na stronie csdpoznan.pl.

Prosimy o zgłoszenie rezerwacji miejsc pod adresem: rezerwacje@csdpoznan.pl lub telefonicznie: 884 936 747 wraz z informacją o wybranym terminie, warsztacie, wieku i liczbie uczestników oraz kontaktem mailowym i telefonicznym do opiekuna.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.