Wszystkie projekcje filmowe, wydarzenia, festiwale, które były zaplanowane na ten okres, zostają odwołane - napisali pracownicy kina na Facebooku
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Poznania? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

– Szanowni Widzowie, Szanowne Widzki! W związku z decyzją władz Miasta Poznania z dnia 10 marca 2020 r., w trosce o zdrowie naszej publiczności Kino Muza będzie zamknięte od 11-24 marca 2020 r. – czytamy w popołudniowym komunikacie z wtorku.

W najbliższych dniach na stronie www.kinomuza.pl oraz na fanpage’u na Facebooku zostanie ogłoszony termin działania kasy stacjonarnej kina, w której będzie można dokonać zwrotów kupionych biletów na ten okres.

Jak informuje komunikat – zwroty środków za bilety kupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Od środy do końca marca zostają odwołane wszystkie wydarzenia Estrady Poznańskiej – miejskiej instytucji, której podlega kino Muza. Nieczynny do 24 marca będzie też Dom Tramwajarza.

Osoby, które kupiły bilety na wydarzenia Estrady Poznańskiej stacjonarnie, mogą dokonać zwrotów biletów w miejscu zakupu. Ci, którzy kupili je przez platformę bilety24.pl, otrzymają zwrot kosztów automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.

Koronawirus w Polsce. Zapisz się na specjalny newsletter, w którym zawsze znajdziesz sprawdzone informacje.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem