Kontakt do redakcji Gazety Wyborczej w Poznaniu oraz serwisu poznan.wyborcza.pl
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Email do dyżurnego dziennikarza: poznan@wyborcza.pl

poznan.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych:
Facebook
Twitter
Instagram

Adres korespondencyjny: ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań
Biuro ogłoszeń: (61) 85 89 252, reklama@poznan.agora.pl
Nekrologi: nekrologi@poznan.agora.pl, (61) 85 89 252
Dział sprzedaży: reklama@poznan.agora.pl, (61) 85 89 252
Patronaty medialne: patronaty@poznan.agora.pl

Redakcja

Redaktor naczelny Gazety Wyborczej: Adam Michnik

Redaktor naczelny Wyborcza.pl: Jarosław Kurski.

Redaktor naczelna lokalnej redakcji Gazety Wyborczej w Poznaniu: Paula Skalnicka

Zastępczyni redaktor naczelnej: Aleksandra Przybylska

Dziennikarze i redaktorzy: Maria Bielicka, Tomasz Cylka, Marta Danielewicz, Mateusz Jarmusz, Marta Kaźmierska, Monika Lamęcka-Pasławska, Alicja Lehmann, Tomasz Nyczka, Sylwia Sałwacka, Violetta Szostak, Oliwia Trojanowska, Piotr Żytnicki. Fotoreporterzy: Łukasz Cynalewski, Piotr Skórnicki

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zastanawiam sie czy w woj.poznanskim jest wojewodzki konserwator zabytkow. Jesli jest to czym sie zajmuje? W Miedzychodzie jest piekny dom "pod orlem" ktory od lat niszczeje i daje wspanialy przyklad pracy woj.kons.zabytkow. Najwiecej uciechy z indolencji tegoz maja golebie. Dom stoi przy pieknym ryneczku i tworzy wizytowke Miastu, jego Radnym i Konserwatorowi. Wojewodzki Konserwator Zabytkow wie cos na ten temat? Co dalej? Bo mnie wstyd!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szanowna redakcjo mam ciekawe spostrzeżenie co do możliwości korzystania z filii Biblioteki Raczyńskich mieszczącej się w Poznaniu przy ul.Roboczej. Bywam tam raz w miesiącu i zaobserwowałam ciekawe zjawisko.Przed biblioteką tuż przy budynku istnieje kilka miejsc parkingowych i przy każdym z nich widnieje znak zakazu zatrzymywania i postoju z przypisem : miejsce prywatne. Proszę zainteresować się jak to jest możliwe, że wynajęto budynek z przeznaczeniem na bibliotekę miejską nie myśląc o czytelnikach. Może to jest biblioteka tylko dla pieszych czytelników, bo po wymianę książek ani samochodem ani rowerem.
  Pozdrawiam
  m.raczek
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  dzisiaj weterani AK uczcili wraz z marszałkiem Markiem Woźniakiem 80. rocznicę utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego. W poprzednich latach GW dostrzegała to wydarzenie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Piszę powtórnie w sprawie parkingów Park&Ride. Upłynęło kilka następnych tygodni i na parkingu przy Biskupińskiej nie widziałem nigdy żadnego samochodu (rano 9-ta i 15-ta). Nigdy !!! Mieszkam w Suchym Lesie a pracuję na Junikowie. Proszę spróbować opisać moją podróż i ile to zajmie mi czasu i pieniędzy, a samochodem w 20 minut jestem na miejscu. Inwestorzy powinni najpierw zbadać preferencje ludności.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0