Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W walentynkową atmosferę w Galerii Malta wprawiają dekoracje i róże. Na czwartek galeria przygotowała dla klientów 600 darmowych róż. Kumulacja atrakcji czeka nas w sobotę. Malta zaprosiła popularnego szefa kuchni Mateusza Gesslera oraz Nikodema Rozbickiego – gwiazdę trzeciej części filmu „Kogel-mogel”. Aktor wcielił się w rolę syna bohaterki tego kultowego filmu.

Walentynkowe gotowanie

W sobotę Mateusz Gessler i Nikodem Rozbicki na oczach klientów przygotują pięciodaniowe walentynkowe menu: od przekąsek po danie główne i deser. To właśnie deser będzie głównym bohaterem wielkiego finału walentynek w Galerii Malta. Będzie nawiązywał do święta zakochanych, ale też filmu, bo powstanie na bazie kogla-mogla. – Po każdej części kulinarnej, która będzie trwała ok. 40 minut, widzowie pokazów będą mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi w specjalnie przygotowanym atelier – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Walentynki w galerii MaltaWalentynki w galerii Malta mat. prasowe

Malta zaplanowała też walentynkowy konkurs. Na zwycięzców czeka wycieczka do Paryża. Do wygrania również weekend w luksusowym hotelu SPA w Polsce oraz pakiet relaksacyjnych zabiegów w Poznaniu. Chętni mogą się zgłaszać i zapoznać z regulaminem na Facebooku Galerii Malta.

W ofercie centrum handlowego jest też coś dla singli. To dla nich będą „speed dates”, czyli szybkie randki w kawiarni Słodkie Historie na terenie galerii. Każdy zainteresowany będzie mógł zarejestrować się przed wydarzeniem na stronie www.randkazpoznaniem.pl lub na miejscu.

Klienci, którzy w sobotę wydadzą na zakupy ponad 200 zł, dostaną bilety do kina.

„Miły poczęstunek i niespodzianki”

– Walentynki to święto, które podbiło serca Polaków. Chcieliśmy potraktować je jako okazję do miłego spędzenia czasu i wspólnej zabawy. Nic tak nie wpływa na samopoczucie jak dobre towarzystwo, miły poczęstunek i niespodzianki, które szykujemy dla naszych klientów. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy odwiedzą Galerię Malta w te zimowe dni, spędzą je w gorącej atmosferze dobrej zabawy – zaprasza Lech Polański, dyrektor centrum.

Program sobotniej imprezy w Galerii Malta:

godz. 11 – rozpoczęcie

11.15-13.45 – przygotowanie trzech dań, degustacja. W przerwach czas na autografy

13.45-14 – przerwa muzyczna

14-14.30 – drugi etap konkursu miłosnego

14.30-15.50 – przygotowywanie czwartego dania, degustacja, autografy

16-16.50 – trzeci etap konkursu miłosnego

16.50-17 – finał konkursu, wręczenie nagród

17-17.30 – przygotowywanie finałowego dania, degustacja, później autografy

17.50-18 – zakończenie wydarzenia

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.