Trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w "Gazecie Wyborczej" w Poznaniu. Na zgłoszenia w formie 90-sekundowego wideo czekamy do 15 sierpnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

1. Wyślij nam wideo (nie dłuższe niż 90 sekund), w którym bez zbędnych słów opowiesz nam, dlaczego chcesz pracować w dziale sprzedaży Gazety Wyborczej w Poznaniu na adres wideorekrutacja@agora.pl

2. Do wiadomości dołącz klauzulę:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agorę S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, jej spółki zależne lub stowarzyszone, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

3. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

4. Na wideo czekamy do 15.08.2017 r.

5. Skontaktujemy się z każdą osobą.

Zaaplikuj na wideorekrutacja@agora.pl

Szukamy kogoś takiego jak Ty.

Na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży proponujemy:

 • bazę klientów, którą będziesz poszerzać,
 • umowę o pracę,
 • wynagrodzenie składające się z podstawy, premii i nieograniczonej prowizji,
 • podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med,
 • możliwość wyboru benefitów: karty Multisport, biletów do kina lub bonów zakupowych,
 • możliwość udziału w turniejach sportowych i wyjazdach integracyjnych,
 • dofinansowania, m.in. na refundację kosztów przedszkola, czy wyprawki szkolnej,
 • po dwóch latach pracy niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe.
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jakie zarobki i bonusy?
  @Łukasz Kowalski zarobki są zależne od doświadczenia, bonusy: bazę klientów, którą będziesz poszerzać, umowę o pracę, wynagrodzenie składające się z podstawy, premii i nieograniczonej prowizji, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med, możliwość wyboru benefitów: karty Multisport, biletów do kina lub bonów zakupowych, możliwość udziału w turniejach sportowych i wyjazdach integracyjnych, dofinansowania, m.in. na refundację kosztów przedszkola, czy wyprawki szkolnej, po dwóch latach pracy niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0