Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

1. Wyślij nam swoją autoprezentację w dowolnej formie (np. wideoprezentacja, CV), w której przedstawisz się nam i opowiesz, dlaczego chcesz pracować w dziale sprzedaży Gazety Wyborczej w Poznaniu, na adres wideorekrutacja@agora.pl

2. Do wiadomości dołącz klauzulę:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agorę SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, jej spółki zależne lub stowarzyszone, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

3. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

4. Na aplikacje czekamy do 19 listopada 2017 r.

5. Skontaktujemy się z każdą osobą.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.