Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kuźnię, reprezentacyjny element projektu Lofty na Pompach, którego celem jest metamorfoza starej leszczyńskiej fabryki pomp w luksusowy kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, odwiedziła ekipa programu "Pomysł na dom" tworzonego przez serwis Wirtualna Polska.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Z trwającego nieco ponad 8 minut materiału można dowiedzieć się między innymi tego, skąd wziął się pomysł na tak radykalną przemianę, kim są ludzie, którzy stoją za projektem, oraz jaki jest szacunkowy koszt tak spektakularnego przedsięwzięcia. Inwestycję prowadzi firma deweloperska ICC Real Estate, która odpowiada także za rewitalizację fabryki pomp.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Sprzedaż Kuźni oraz 12 apartamentów wchodzących w skład Loftów na Pompach w Lesznie rusza już w kwietniu. Dodatkowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie www.loftynapompach.pl

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.