Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Vantage Rent oferuje komfortowe mieszkania w formule najmu długoterminowego we Wrocławiu, a od teraz również w Poznaniu. W połowie 2021 roku w stolicy Dolnego Śląska rozpoczął się wynajem lokali w 3 pierwszych projektach marki (Małopanewska 4, Legnicka 33, Buforowa 89). Bardzo szybko, bo w zaledwie kilka miesięcy udało się uzyskać 95% poziom najmu, co świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu klientów. Spółka Vantage Development, która stoi za sukcesem Vantage Rent, rozwija swój portfel mieszkań na wynajem w kilku miastach Polski. Poza Wrocławiem i Poznaniem firma buduje lokale także w Łodzi oraz Gdańsku.  

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

- Nasze mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem najemców, ponieważ postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktu. Lokale i budynki przygotowaliśmy w takim samym standardzie jak inwestycje przeznaczone na sprzedaż. Wykorzystaliśmy tutaj nasze ponad 14-letnie doświadczenie deweloperskie oraz rozwinęliśmy nowe kompetencje w obszarze wykończeń mieszkań. Bez względu na to, czy nasz klient zdecyduje się kupić czy wynająć mieszkanie, może liczyć, że u nas otrzyma klucze do lokalu, który spełni jego oczekiwania – mówi Dariusz Pawlukowicz, Członek zarządu Vantage Development.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W Poznaniu przy ul. Hawelańskiej powstały łącznie 3 budynki z 150 mieszkaniami na wynajem. Obecnie w ofercie znajdują się lokale w pierwszym z nich. Kolejne będą sukcesywnie udostępniane klientom w I kwartale 2022 roku.

Standard na zasadach fair!

Vantage Rent oferuje mieszkania w najlepszych lokalizacjach. W okolicy Hawelańskiej 2 znajduje się miejski parki, pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz nowe placówki edukacyjne. Przyszli najemcy z łatwością dojadą do pracy czy na uczelnię, dzięki licznym połączeniom komunikacji miejskiej po sąsiedzku (przystanek „Włodarska" znajduje się w odległości tylko 250 m od projektu). Na terenie Hawelańskiej 2 znajdują także lokale usługowe, w jednym z nich znajduje się dyskont spożywczy Netto, który znacznie ułatwi codzienne zakupy mieszkańcom.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Lokale Vantage Rent to w pełni wykończone oraz wyposażone mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Studenci, osoby pracujące czy rodziny z dziećmi – każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Wnętrza urządzone są w nowoczesnym, ponadczasowym stylu: dedykowany zespół zastosował w nich ciepłe, neutralne kolory, odcienie drewna, bieli oraz szarości. Lokale wyposażone są niezbędne meble ruchome (m.in. łóżko, wygodną kanapę, stół z krzesłami), jak również kuchnię w zabudowie oraz wyposażenie łazienki. Najemcy znajdą w lokalach także markowe AGD (m.in. pralka, lodówka, płyta indukcyjna czy piekarnik). 

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Po odebraniu kluczy, mieszkania są gotowe do zamieszkania od zaraz!

Wszystkie informacje na temat dostępnych lokali, również wysokość czynszu i opłat eksploatacyjnych znaleźć można na stronie vantagerent.pl.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

***
Vantage Development opiera swój sukces i pozycję lidera rynku nieruchomości na zadowoleniu tysięcy klientów. Od ponad 14 lat rozwija swoją działalność w oparciu o inwestycje we Wrocławiu, Warszawie, a wkrótce również w Poznaniu, Łodzi i Gdańsku. Spółka to deweloper, któremu można zaufać. Potwierdza to nie tylko członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich, ale również wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych takich jak np. Promenady Wrocławskie czy Port Popowice.

Od połowy 2021 roku spółka oferuje nie tylko mieszkania na sprzedaż, ale także lokale na wynajem pod marką Vantage Rent. Dołączając do wąskiej grupy pionierów rynku najmu instytucjonalnego buduje i rozwija ten sektor nieruchomości, w oparciu o przejrzyste zasady oraz profesjonalizm swojego zespołu – zgodnie z hasłem „Vantage Rent wynajmuje fair!".

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.