POZNAJMY SIĘ

W Computacenter oferujemy usługi bezpośrednie. Nasi klienci mają możliwość zdecydować, która droga kontaktu im odpowiada – telefon, czat czy e-mail. Doradzamy im w zakresie strategii IT i pomagamy na kilku poziomach, od pierwszej linii wsparcia aż do administracji systemami IT. Zawsze jesteśmy przygotowani do rozwiązywania różnego rodzaju problemów.

Jako firma międzynarodowa zapewniamy obsługę w Centrach Operacji Infrastrukturalnych i Biurach Obsługi Grup na terenach Europy, Azji, Afryki Południowej i obu Ameryk. Łączymy lokalną wiedzę z globalnym zasięgiem.

ODKRYJ IT Z LUDZKĄ TWARZĄ

Wszyscy w Computacenter jesteśmy różni. Jako firma międzynarodowa integrujemy ludzi z różnych środowisk, posługujących się wieloma językami i posiadających równie wiele talentów. Łączy nas szacunek do kolegów, klientów i wspólnego otoczenia. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, rozwijamy się, realizujemy swoje pasje, a także dbamy o nasze miasto oraz sąsiadów.

Każdego dnia:

 • wspieramy integrację i różnorodność w firmie
 • okazujemy szacunek dla pracowników, klientów oraz otoczenia, w którym działamy
 • troszczymy się o społeczności, których chcemy być częścią
 • dążymy do poprawy jakości życia ludzi
 • angażujemy się w programy wspierające ekologię i ochronę zwierząt

Często organizujemy różne imprezy towarzyskie i szkoleniowe. Czekają Cię u nas szkolenia z budowania zespołów pracowniczych, przyjęcia świąteczne, konkursy dekorowania biur czy kostiumów na Halloween. Dbamy o społeczności, których chcemy być częścią, dlatego jako Computacenter zawsze staramy się poprawić jakość życia ludzi, angażujemy się w programy wspierające ekologię i ochronę zwierząt. Dołącz do Rodziny CC i weź udział w tworzeniu naszych poznańskich tradycji!

SPRAWDŹ SIĘ Z NAMI

Na miejsce pierwszego biura w Polsce wybraliśmy Poznań, ponieważ co roku pojawia się tu wielu młodych, utalentowanych i ambitnych ludzi z całego regionu – takich jak Ty. Chcemy dać Ci realne możliwości rozwoju, byś był najlepszy w swoim zawodzie i razem z nami tworzył wyjątkową rodzinę Computacenter.

W Computacenter poszukujemy pracowników na różne stanowiska, co wynika z różnorodnych tematów, którymi zajmujemy się na co dzień. Potrzebujemy osób biegle posługujących się językami obcymi – zarówno juniorów, jak i doświadczonych specjalistów czy kierowników. Do rekrutacji może przystąpić każdy, tak osoba już u nas pracująca, jak i ktoś, kto dopiero rozpoczyna przygodę z komputerami.

Znasz angielski lub niemiecki? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Spokojnie, nie musisz być ekspertem od IT. Obecnie rekrutujemy osoby na stanowisko:

 Service Desk Analyst

Dołączając do nas, zyskasz:

 • pracę w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
 • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie bądź poszerzanie umiejętności
 • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (m.in. 1 dodatkowy dzień urlopu i prywatną opiekę medyczną)

Zgłoś się do nas, jeżeli:

 • znasz dobrze język angielski i niemiecki w mowie oraz piśmie
 • masz pozytywną postawę i nie boisz się wyzwań
 • nie masz problemu z wielozadaniowością oraz koncentracją na potrzebach klienta
 • chcesz się rozwijać

KONTAKT

Computacenter Poland
www.cc-poznan.pl

ul. Głogowska 31/33,
60-702 Poznań
adam.wasilewski@computacenter.com

Poznaj Nas bliżej!