W Polsce działamy już niemal od 25 lat. Oferujemy pełen pakiet usług związanych z wdrożeniem, użytkowaniem i wsparciem rozwiązań SAP oraz kompleksowe usługi outsourcingu IT z własnego data center (Public & Private Managed Cloud). Nasze oddziały znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu, a data center w Tarnowie Podgórnym.

Data Center w Tarnowie PodgórnymData Center w Tarnowie Podgórnym itelligence

Jakie usługi oferujemy naszym klientom:

UsługiUsługi Itelligence

Tacy jesteśmy

W itelligence każdy może realizować swoje ambicje zawodowe. Innowacyjne projekty, najnowsze technologie, stały dostęp do eksperckiej wiedzy, wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia - to nasza codzienność.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak zaufanie, odpowiedzialność, różnorodność, rozwój osobisty, otwartość, stałe doskonalenie i współpraca. Dzięki temu tworzymy warunki, w których każdy z nas może w pełni rozwijać swój potencjał.

Lubimy ze sobą pracować, łączymy siły w zespołach projektowych, komunikujemy się w bezpośredni i otwarty sposób. Wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą. Mamy wspólne cele i wspólnie je realizujemy.

Tacy jesteśmyTacy jesteśmy Itelligence

Nasza misja

Stworzyliśmy ją razem, by razem ją realizować.

We Transform. Trust into Value

itelligence after hours

Wiemy, że dobre miejsce pracy to nie tylko wyzwania zawodowe. Łączą nas również pasje sportowe i pomaganie innym. Zawsze znajdujemy też czas na zabawę – wyjazdy, spotkania, wspólne celebrowanie świąt, jubileuszy, sukcesów.

Pomagamy

Zbiórka dla Zespołu Placówek Wsparcia Rodziny w TrzemesznieZbiórka dla Zespołu Placówek Wsparcia Rodziny w Trzemesznie Itelligence

Mamy wielkie serca i pomagamy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Charytatywne sztafety, świąteczne paczki, dobroczynne licytacje – to tylko niektóre z inicjatyw, które podejmujemy. Od kilku lat wspieramy zaprzyjaźniony z nami Zespół Placówek Wsparcia Rodziny "Droga do domu" w Trzemesznie.

Stawiamy na aktywność

Nasz triathlonista TRI FOR ITNasz triathlonista TRI FOR IT Itelligence

Nie samą pracą człowiek żyje. Promujemy aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. W itelligence wspieramy sportowe pasje pracowników finansując wspólne starty w zawodach sportowych, m.in. w miejskich i trailowych biegach, organizujemy wyjazdy na narty oraz rozgrywki piłkarskie. Duma rozpiera nas tak samo, gdy ktoś z nas staje na linii startowej swojego pierwszego biegu, jak i wtedy gdy ktoś (po raz kolejny) dobiega do mety jako Ironman.

Run for ITRun for IT Itelligence

Drużyna biegowa itelligence „Run for it!” w ciągu 10 miesięcy 2018 roku przebiegła łącznie ponad 1300 km! Szczególną sympatią darzymy zawody, w których wspólny wysiłek wspiera cele charytatywne.

IntegracjaIntegracja Itelligence

W zdrowym ciele zdrowy duch. Podczas naszych wyjazdów integracyjnych wielokrotnie wracamy do tematu zdrowia – spotkania z fizjoterapeutami, warsztaty zdrowej kuchni, porady dietetyków, akademia biegacza, sportowe spotkania motywacyjne – wszystko po to, aby po prostu zdrowym być!

Dbamy o nasz zespół

Prywatna opieka medyczna

Dobre samopoczucie i zdrowie podstawa efektywnej pracy. Zapewniając pakiet prywatnej opieki medycznej jesteśmy spokojni o to, że nasi pracownicy w każdej chwili mogą zadbać o swoje zdrowie.

Grupowe ubezpieczenie na życie

Wiemy, że życie lubi zaskakiwać, dlatego zabezpieczamy nasz zespół również w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Pracownicy itelligence mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na dogodnych dla siebie warunkach.

Karta MultiSport

Każdy może skorzystać z oferty przystąpienia do Programu MultiSport. Karta zapewnia szeroki, nielimitowany dostęp do ponad czterech tysięcy obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz do różnorodnych zajęć fitness.

Wyjazdy integracyjne i wyjścia działowe

Impreza integracyjnaImpreza integracyjna Itelligence

Wiemy jak ważny w codziennej pracy jest zgrany zespół. Wspieramy więc inicjatywy mające na celu integrację naszych Pracowników, a także organizujemy firmowe wydarzenia, podczas których możemy się bliżej poznać i spędzić wspólnie czas poza pracą. Latem wszyscy wyjeżdżamy w urokliwe miejsca, pod koniec roku spotykamy się np. na uroczystej kolacji wigilijnej. W międzyczasie wyskakujemy na kręgle, gokarty, żagle, albo wspólnie gotujemy.

Praca zdalna

Rozumiemy, że z różnych względów, czasami potrzebujesz popracować z domu. Nie ma problemu. Dla stanowisk, które nie są związane z koniecznością przebywania w biurze, możliwość pracy zdalnej jest standardem.

Upominki okolicznościowe

Celebrujemy wspólnieCelebrujemy wspólnie Itelligence

Celebrujemy najważniejsze wydarzenia w życiu naszych pracowników, takie jak narodziny dziecka, ślub, czy ważne osiągnięcia. Sukcesy zawodowe i prywatne nagradzamy drobnymi prezentami.

Szkolenia merytoryczne i kursy językowe

Pracownicy itelligence to ludzie zaangażowani, ciekawi świata i stale poszerzający swoje kompetencje. Spragnionym wiedzy dmuchamy w żagle - z chęcią inwestujemy w wyjazdy zagraniczne, finansujemy studia podyplomowe, zachęcamy do zdobywania certyfikatów, nowych uprawnień, czy uczestnictwa w kursach językowych, których koszt pokrywamy.

Świeże owoce w biurze

Warsztaty sokoweWarsztaty sokowe Itelligence

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć śniadania na pewno ucieszy Cię fakt, że w każdym tygodniu zapewniamy dostawy świeżych owoców do naszych biur.

Zostań jednym z nas

Prężnie się rozwijamy, dlatego nasz zespół stale rośnie. Zapraszamy do aplikowania na stanowiska:

Stanowiska, na które rekrutujemyStanowiska, na które rekrutujemy Itelligence

Jeżeli:

  • charakteryzuje Cię otwartość na innych, wiedzę i rozwój,
  • chcesz być częścią zgranego zespołu, jednocześnie mając satysfakcję z samodzielnie realizowanych zadań,
  • pracować w dobrze zaprojektowanych przestrzeniach, z fajnymi ludzi, od których możesz wiele się nauczyć, a także wśród takich, którzy docenią Twoje kompetencje,
  • lubisz, gdy Twoje zdanie się liczy i cenisz to, że możesz mieć realny wpływ na swoją pracę,
  • ważne jest dla Ciebie poczucie sensu i chcesz wiedzieć, jak to co robisz w pracy wpływa innych,
  • jesteś po prostu fajnym, bezpretensjonalnym człowiekiem z poczuciem humoru,
  • nie masz nic przeciwko, że wszyscy, bez wyjątku, mówimy sobie po imieniu?
    to właśnie na Ciebie czekamy!

Wyślij nam swoje CV poprzez link na portalu lub odwiedź naszą stronę www.itelligencegroup.com/pl/praca 
lub zadzwoń pod numer: +(48) 61 816 72 00

Dziewczyny ITDziewczyny IT Jakub Rebelski / Itelligence

 

Proces rekrutacji jest prosty, wszystko co musisz zrobić, to zgłosić się do nas. Resztę zrobimy dla Ciebie my.

Etapy procesu rekrutacyjnego w itelligence:

Aplikacja online

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy oraz uważasz, że posiadasz niezbędne umiejętności kwalifikacje na przedstawione stanowisko - prześlij nam swoją aplikację. Aktualne ogłoszenia możesz znaleźć w zakładce OFERTY PRACY, a także na naszej stronie internetowej www.itelligencegroup.com/pl/praca.

Analiza i selekcja CV

Wszystkie aplikacje są dokładnie analizowane i oceniane przez Dział HR, który spośród nadesłanych zgłoszeń wybiera kandydatów spełniających najważniejsze kryteria przedstawione w ofercie. Jeśli Twój profil pasuje do stanowiska, na które aplikowałeś, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie wybierzemy dogodny termin spotkania. Spotkanie może być poprzedzone krótkim wywiadem telefonicznym.    

Spotkanie rekrutacyjne

Etap rozmów rekrutacyjnych jest dla nas niezwykle ważnym etapem. Podczas tego etapu będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie zawodowe, predyspozycje oraz oczekiwania wobec nowego pracodawcy. Jest to także doskonały czas dla Ciebie, aby zadać nam pytania odnośnie zespołu, obowiązków, czy możliwości rozwoju. W zależności od stanowiska, proces rekrutacyjny może być mniej lub bardziej rozbudowany (testy merytoryczne, testy językowe, assessment center). Dla wygody naszych kandydatów staramy się skrócić każdy proces do jak najmniejszej liczby rozmów, procesy rekrutacyjne prowadzimy także za pomocą dostępnych narzędzi elektronicznych, takich jak Skype, czy WebEx. 

Informacja zwrotna i oferta zatrudnienia

Po rozmowach i testach kwalifikacyjnych, spośród osób zainteresowanych naszą ofertą, wybieramy kandydata, który spełnia nasze oczekiwania. Rekrutacja kończy się przedstawieniem oferty zatrudnienia. Jeżeli obie strony są zainteresowane, finalizujemy proces podpisaniem listu intencyjnego lub umowy. Wszyscy kandydaci biorący udział w rekrutacji, niezależnie od ostatecznej decyzji otrzymują od nas informację dotyczącą rezultatu procesu rekrutacyjnego. Z wiadomością zwrotną wrócimy do Ciebie w ciągu tygodnia.

Witamy w itelligence!

Gratulacje! Jeśli spotykamy się na tym etapie, to znaczy, że już wkrótce rozpoczniesz przygodę z itelligence. Przed rozpoczęciem pracy przygotujemy dla Ciebie stanowisko pracy, indywidualny plan wdrożenia oraz zaplanujemy niezbędne szkolenia. Zadbamy o to, byś na każdym etapie adaptacji miał wsparcie i odpowiednią ilość informacji. Twoim zadaniem będzie poznanie firmy, naszych systemów i wdrożenie się w obowiązki pod życzliwym okiem mentora.

Kontakt

itelligence
Kolorowa 2,
60-198 Poznań
+(48) 61 816 72 00
praca@itelligence.pl

Poznaj nas bliżej!