Więcej
  Komentarze
  Gratulacje dla organizatora za pomysl i dobre checi. Wladze miasta powinny sie jednak wstydzic, ze od kilkudziesieciu lat w sercu miasta majacego aspiracje europejskie nie dzieje sie nic oprocz takiej wlasnie partyzantki, ktora powinna byc uzupelnieniem, a nie jedyna oferta. Niestety mama chyba ciag dalszy miasta know-how, ktore z poznanskim etosem nie ma juz nic wspolnego.
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  Te lezaczki warto by przeniesc do do poznanskiego XIX-wiecznego lazaretu dla dzieci , bo matki narzekaja ze musza spac na podlodze pod lozkiem chorego dziecka , prac brudne gacie w umywalce , suszyc na kaloryferach I smierdzi .... No ale tutaj juz jest Europa , bdzie Transatlantyk I szczesliwcy sie zalapia na kino w lozkach !
  @rockville Co ma piernik do wiatraka? Bardzo mi przykro z powodu złych warunków w szpitalu, prania gaci w umywalce, spaniu pod łóżkiem etc. Zlikwidujmy więc wszelkie fanaberie i ekstrawagancje. Wróćmy do Polski siermiężnej i przaśnej. Za oszczędzone fundusze kupmy materace do spania pod łóżkiem i porządne umywalki do prania gaci. Bo na nowy szpital i tak potrzeba stukrotnie większych sum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @kuba2010 W krajach rozwinietych piora w pralce a nie w umywalce , susza nie na kaloryferach tylko w suszarkach . Warto wyjechac za granice I w nielicznych chwilach trzezwosci poobserwowac ! Wola wiekszosci polskich kobiet powinna zostac uszanowana : wola kino w lozku zamiast lozka w szpitalu , podobnie jest w wielu krajach Trzeciego Swiata . Dlatego wiekszosc przewodnikow turystycznych przestrzega zachodnich turystow przed korzystaniem z polskich szpitali I zaleca natychmiastowa ewakuacje do Berlina Zachodniego .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kolejne modne miejsce masowego spędu bydła
  już oceniałe(a)ś
  8
  11