Więcej
  Komentarze
  o! Waldy "każdy ma coś za uszami" Dzikowski pojawia się nawet dwukrotnie. Ale gdzie pojawia się forsa dla miasta/regionu?
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Współczuję członkom PO. Przed wyborami chłopcy i dziewuszki muszą się przerzucić na bułki :-)) Ale już planują "...po wyborach to sobie odbijemy .... kawior trzy razy dziennie popijany najdroższymi szampanami i śmiech z wyborców, że znowu dali się okłamać ..."
  ochrona twojego prezesa kosztuje budżet państwa 5000 zł dziennie. to 125 kilogramów ośmiorniczek po 40 zł/kg, a w każdym dyskoncie masz co kilka dni promocję i możesz je sobie kupić za połowę tej ceny. Skoro tak cię to mierzwi, to poproś PolskęZbaw żeby na dzień zrezygnował z ochrony, kup 250 kg i karm głodujące dzieci, które wszędzie widzą nawiedzony Anrzejek i tępa Becia.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  ile PO zapłacila za wynajęcie Sali Ziemi ???/
  już oceniałe(a)ś
  12
  7
  Zglosiłem chęć przyjęcia 500 imigrantów w Poznaniu ( miejsca w 5 kamienicach) a wojewoda mi mówi osobiście że ma to gdzieś????????????????? PO ma w d...pie ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  Te bułki to były dla tych, którzy scenę rozkładali i złodziei mniejszych czyli młodzieżówki PeŁo. Bydło syte żarło kawior z Kopaczem Smoleńskim na czele.
  @andrzej_z_dzialdowa Lecz się
  już oceniałe(a)ś
  5
  5