Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jego Ekscelencję Paetza pewnie zamknęli dzisiaj w areszcie domowym żeby się nie wymknął na marsz.
  już oceniałe(a)ś
  43
  14
  Ciekawe kiedy Kaczynski przyzna sie że jest gejem
  @toda95 sypiasz z nim że masz pewność że nim jest ?
  już oceniałe(a)ś
  8
  15
  @toda95 Myślę, że nie jest gejem. Jest zakompleksionym, samotnym mężczyzną z kompletnie nieunormowanym życiem płciowym, pozbawionym jakichkolwiek normalnych relacji z kobietami. Zapytajcie psychologa co to znaczy. Prawdopodobnie odpowiedzą: "Trzymaj się od kogoś takiego z daleka, bo nie wiadomo do czego jest zdolny. Ty tykająca bomba."
  już oceniałe(a)ś
  17
  4
  Zdjęcie nr 14 rozczulające, a nr 17 zabawne! Jaka była trasa marszu? Nie ruszyli spod krzyży? Bo wiedzę, że maszerują ul. Niepodległości!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Na jednym z głównych transparentów widać hasło :" Małżeństwa dla wszystkich! Z prawem do adopcji!" - Czyli już się zaczyna... Dasz palec odgryzą rękę.
  już oceniałe(a)ś
  9
  9
  ...a po
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Nie ma równości dla wrogów równości Jacek Jaśkowiak zdał sobie chyba sprawę z tego, że poznaniacy mają go już po dziurki w nosie i gdyby istniała możliwość odwołania go w referendum, to skwapliwie uczyniliby to natychmiast, ale poczekać muszą jeszcze rok. Na poparcie może już liczyć tylko wśród grupek o skrajnie lewicowych poglądach i do nich właśnie się łasi, nie dbając o powagę sprawowanego urzędu. Od kilkunastu dni nie może się nachwalić poznańskich anarchistów, za to że wzięli haracz za zwolnienie okupowanej przez dwa lata prywatnej kamienicy, zgodnie z zasadą, że to wielkoduszne że wzięli pieniądze i poszli, mogli wszak zniszczyć. W sobotę z kolei wziął udział w marszu równości organizowanym przez środowiska nieheteroseksualne, gdzie stał na platformie obok posłanki Grodzkiej. Znamienne jest, że jako drugi postulat ruchów LGBT posłanka Grodzka wskazała brak dyskryminacji w pracy, a dzieje się to w dniach gdy kontrola prowadzona w gabinecie prezydenta ujawniła, że przynajmniej 5 osób było mobbingowanych i dyskryminowanych, a prezydent miał dostęp do korespondencji swoich podwładnych. Jacek Jaśkowiak w żaden sposób nie poczuł się skrępowany czy zawstydzony tymi słowami. Najwyraźniej hołduje zasadzie, że nie ma równości dla wrogów równości, a każdy kto pracował dla poprzednika Jacka Jaśkowiaka, "Tęczowego Prezydenta", jest jego wrogiem i zasługuje na dyskryminację. Jacek Jaśkowiak coraz bardziej określa zasady prawne i moralne w mieście, a nie ma ku temu ani władzy, ani kompetencji, "tęczowy dyktator" po prostu.- szokujący materiał z Facebook : Jasiek Jaśkowiak . Stronka nokaut !!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  14
  20
  Niech sobie geje organizują swoje marsze , ale po co Prezydent Poznania bierze udział w tym pełnym fałszywych haseł happeningu. To posunięcie zostanie mu zapamiętane i jestem pewien będzie kosztowało go utratę wielu głosów, w tym również mojego
  już oceniałe(a)ś
  9
  18
  Szału nie było... ale wystarczy, żeby gazetowi tzw. dziennikarze wyli z ekstazy przed marszem, jak i pewnie ze dwa tygodnie po nim. Poza tym, cóż, żałosny to widok, infantylne transparenty, żałośni ludzie, którzy sami sobie odmawiają resztek szacunku. A pan prezydent ma krechę za "tęczową gwiazdkę" na fejszbuku. Zawiodłem się panie prezydencie. Trzy krechy oznaczają brak mojego głosu w następnych wyborach.
  już oceniałe(a)ś
  27
  45