Więcej
  Komentarze
  Sprawa cały czas nie traci odium tajemniczości. Nie wiem czy winne są mass media czy policja, ale wiele rzeczy się wciąż nie zgadza. Wyczytałem na przykład że rzekomo pani Tylman miała zejść aby załatwić potrzebę fizjologiczną pod mostem. Przepraszam bardzo, ale tam schody są tak strome że w biały dzień nie jest prosto zejść a tu dziewczyna pod wpływem alkoholu, w ciemnościach i butach mało zdatnych do chodzenia inaczej niż po płaskim zamierzała po to schodzić? A później co, tak kucnęła na pochyłym betonowym nabrzeżu że wpadła do wody? Przecież to nie ma absolutnie żadnego sensu! Z drugiej strony rozumiem ból ojca pani Ewy i bardzo mu współczuję, ale zarzuty które formułował podczas wizji lokalnej nie przystawały do sytuacji sprzed zajścia. Pani Ewa sama mogła zamówić w lokalach taksówkę i nie potrzebowała kogokolwiek do tego kogokolwiek. Do szeregu innych czynności również.
  @gall.anonim.pn nawet jeśli wpadła '´´przypadkiem`` do wody to gościu mógł wezwać pomoc...zamiast tego wrócił sam a jej dowód wrócił do kosza na śmieci...?!? on zrobił coś złego tej dziewczynie , to jasne...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W związku z tym, że redachtóry Wybiórczej cały czas usuwają moje komentarze, piszę jeszcze raz - pewnie tym dziennikarzynom łyso, że jeszcze wczoraj stawali w obronie tego gostka, a poza tym polecam dodatek Eliminator Slajdów do Firefoxa, który skutecznie zapobiega slajdom tworzonym przez gimbaze w redakcji.
  @artur-borubar Biedny niezrealizowany pi.sek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0