Więcej
  Komentarze
  Masakra. Absurdalny, podziemny moloch w miejscu, w którym nic nie wystaje z ziemi - prócz słupów trakcyjnych. Oto Poznań na miarę ograniczonego światopoglądu Grobelnego: jarmarczne centrum handlowe zamiast dworca, a w centralnym punkcie miasta - ludzie pod ziemię, samochody górą... Ten szkodnik zniszczył wiele punktów Poznania na długie lata.
  już oceniałe(a)ś
  34
  6
  A gdzie ta kaponiera, która miała być odsłonięta, odnowiona i zagospodarowana na jakieś kawiarnie czy butiki w sąsiedztwie przystanku PST?
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Pamiętam jak w 2011 roku wykonawca jak i media mówiły że rondo będzie otwarte do końca 2014 roku. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie otwarte do połowy 2017 roku. Wg mnie najgorsza inwestycja Poznania od zawsze.
  już oceniałe(a)ś
  19
  3
  ależ bunkier! Aż nie mogę się doczekać, jak trzeba będzie te tunele remontować, bo zaczną się walić za 10, 20 lat... w całym tym kompleksie brakuje tylko tablicy pamiątkowej dla Rysiaczka. Mam już nawet tekst i zezwalam na jego wykorzystanie: "Pamięci Ryszarda I Przyspawanego, który nie tylko zastał Poznań murowany, a pozostawił blaszany, ale także uwielbiał beton. Poznań nigdy nie zapomni zmarnowanych przez Ciebie szans :* "
  już oceniałe(a)ś
  15
  2
  stracone pieniądze i czas
  już oceniałe(a)ś
  13
  3
  Pan Kaczanowski przytulił dzięki kumplom pracę w PIM i szaleje z aparatem
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Kaponiera będzie extra, niech tylko skończą ten remont.
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Który mądrala gadał, że to będzie gotowe w listopadzie? Jak można było być tak ślepym, by takie dyrdymały opowiadać? Za tramwaj na Naramowice się nie bierzcie lepiej, bo mogę nie dożyć końca tej inwestycji.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0