Więcej
  Komentarze
  nareszcie kulturalni ludzie na poziomie wyszli na ulice a nie cholota kaczynskiego ktora wychodzi i obraza wszystkich za 100 i 200 zl.BRAWO POZNANIACY.jestem wszpitalu ale gdybym mogla bylabym z Wami!!!!
  @mojo Też się cieszę, lecz fragment: "a nie cholota kaczynskiego ktora wychodzi i obraza wszystkich za 100 i 200 zl" został napisany niepotrzebnie.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Muszę powiedzieć, że zadziwiła mnie ilość ludzi - w porównaniu z zeszłym tygodniem. Bardzo podobała mi się też przyjazna, niemal "piknikowa" atmosfera - bez agresji i plucia jadem.
  już oceniałe(a)ś
  27
  13
  Większość ludzi ze zdjęć to urzędnicy ratusza i innych urzędów np. widzę kilka osób z urzędu wojewódzkiego z NFZu znam te gęby ze szkoleń. Czyli administracja przyszła nam powiedzieć ,że chcą dalej być przy korycie. Na zdjęciu nr. 27 dziadek mojej ex dziewczyny, były UBowiec i PZPRowski aparatczyk.
  @mosze.rozenkranc Ex dziewczyna dawno rzuciła? Nie chciała prawdziwego patrioty z monopolem na wiedzę historyczną? Musi boleć do teraz...
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  Pani Ch...ciakowej nie zabrakło . Getto
  już oceniałe(a)ś
  8
  18
  Co za dziwolągi, nie wiedziałem że takie żyją , jak w zoo.
  @maciej1964 skoro ludzie dla ciebie to dziwolągi, a kimś normalnym jest Pawłowicz obżerajaca się kiełbachą w ławie poselkiej i waląca się w głowę to ani chybił sam musisz być małpą
  już oceniałe(a)ś
  7
  2