Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Odzywają się na forum osoby, które nie mają pojęcia co się dzieje. Przestaniecie się śmiać jak zostanie wam do oglądania I i II program w telewizji i będziecie musieli chodzić co niedzielę do kościoła, bo inaczej po premii a w internecie do oglądania kreskówki i nabożeństwa.
  @orwilka Te osoby, o których myślisz mają pojęcie co się dzieje lub dostały instrukcje od tych, którzy mają pojęcie. Wiedzą, że zaczyna się coś bardzo poważnego, co zakończy działalność organizacji zwanej pisem. Wcześniej czy później. Tym razem jest dla pisu bój ostatni, bo nie będzie drugiego Tusku, który odstąpił od rozliczenia ich rządów 2005-2007, bo wymyślił sobie, że będzie nimi straszył społeczeństwo, a PO na tym motywie będzie wiecznie wygrywała wybory. Tym razem rozliczenie nastąpi.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Bardzo proszę 3 wybitnych profesorów prawa, których raczył był spostponować ten krakowski maliniak, czyli prof. Romana Hausera oraz prof. Ślebzaka z UAM w Poznaniu a także prof. Jakubeckiego z Lublina aby przestali już się wygłupiać i złożyli ślubowania przed notariuszem a następnie aby Prezes TK złożył akty notarialne "wobec prezydenta", tak jak radził prof. Sadurski. To tylko ceremoniał do którego jesteśmy za bardzo przywiązani. Pilnujący żyrandola maliniak jest tu tylko adresatem oświadczenia, które jak każde inne może być złożone w formie pisemnej. Przestańmy udawać że maliniak jest kimś więcej niż urzędnikiem, któremu wypłacamy pensję!
  już oceniałe(a)ś
  42
  5
  Trzecia demonstracja. Pierwsza była 2 tyg. temu.
  @balbina Druga KODu. Pierwsza - 2 tygodnie temu - była organizowana przez Nowoczesną.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  niech nam żyje i rozkwita Duduś Jarka satelita
  już oceniałe(a)ś
  25
  15
  Demonstruje dumna Polska - ta, co nie sprzeda się ruskim agentom za "pińcetnakażdedziecko".
  @nestor jak na razie wszystko wskazuje ze pis kolaboruje z rosja, ale czego oczekiwac od karlowatego komucha
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Brawo Poznań! Pozdrawia Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!!
  @lolabola Wolny Poznań pozdrawia wolną Warszawę!
  już oceniałe(a)ś
  23
  6
  Gozdzior-straznik demokracji.Ale jaja jak berety!!Jego dokonania w UM Poznan,jakie umowy podpisywal,z kim I na jakie sumy mozna przesledzic w protokolach komisji rewizyjnej.Jak zostal wywalony z biura promocji wiemy wszyscy. STRAZNIK DEMOKRACJI-HIPOKRYTA!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  www.youtube.com/watch?v=DyQpAp2wXFg
  już oceniałe(a)ś
  0
  0