Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Gratuluję artykułu (!?) i tytułu. Wnikliwy czytelnik musi iść do wróżki, aby dowiedzieć się o co chodzi. Dlaczego Suchy Las nie chce?
  już oceniałe(a)ś
  30
  2
  Z tej "dziennikarskiej" notatki nic nie wynika. Coś mało inteligentny ten wasz "reporter". Fotograf też słaby. Większość zdjęć się powtarza. Wystarczyłyby 3-4. Płacicie mu od ilości fotografii?
  już oceniałe(a)ś
  17
  3
  Znowu pokaz slajdów !? Dziękuję, pójdę na inny portal.
  @pozhoga Gdyby jeszcze były jakoś ciekawie podpisane. Ale wszystkie mają w opisie to samo zdanie.... Gazeta Polska jest bardziej merytoryczna.... :P
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @pozhoga eliminator slajdów jako nakładka na FF i masz sprawę z głowy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego Suchy Las nie chce ? A dlaczego ma chcieć obce śmieci ? Dlaczego kompostownia nie została wybudowana np. na Sołaczu ? Nie rozumiem dlaczego uciążliwymi instalacjami typu wysypisko śmieci, oczyszczalnia ścieków czy ta kompostownia uszczęśliwiane są podpoznańskie gminy - takie złe i żerujące na biednym Poznaniu.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  budowla powstała niezgodnie z projektem, dlatego WSA na wniosek prokuratury uznał pozwolenie na budowę za nieważne. Jak informowała wcześniej GW zwolniono poprzedniego prezesa spółki ZZO, który rozpoczął budowę biokompostowni. Inwestycja ta nie ma raportu oddziaływania na środowisko, o dodatkowo w przetargu zmieniono ustalenia decyzji środowiskowej.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jak oplata za wywoz smieci zostanie podwyzszona do 12 zlotych miesiecznie od osoby to zaczniecie ogladac slajdy aby zobaczyc za co placicie ? !!!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  stała gierka Suchego Lasu to samo było z wysypiskiem śmieci
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  A Cynalewski czego jest autorem? Tytułu? jak zawsze przydaje się przy takich g.ach Eliminator Slajdów:)
  już oceniałe(a)ś
  10
  12