Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  @tommy180 faktycznie , te fotki nie sa nawet poprawne, ale lepiej ze sa.takie niz zadne . Jak sie na nie patrzy to widac przy okazji dwie rzeczy : 1 chorobe malowania bialych pasow na jezdiach wszedzie i bez umiaru.Farba jest tania, nieodblaskowa i szybko sie brudzi i sciera - wiec jej funkcja jest mocno watpliwa. 2 Wyraznie brakuje spiczastego dachu wiezy glownej - byl on do 1946 roku ale Niemcy broniacy Cytadeli zniszczyli go pociskami zapalajacymi bo siedzieli tam obserwatorzy kierujacy ogniem rosyjskiej artylerii ostrzeliwujcej Cytadele. Warto by moze pomyslec o odtworzeniu tego detalu.
  @tripple_distilled OMG powaznie: "lepiej ze sa.takie niz zadne" byle jakosc rulez zatem? sorry, ale to takie typowo polskie, na odpie*dol
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @tommy180 prawie sie z Toba zgadzam - mamy te chorobe,( typowy nie jestem, raczej calkiem atypowy)- Jednak na pustyni np Atacama wole miec nawet smierdzaca wode z chlodnicy auta od zadnej :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Największy spichlerz w Polsce na pocztówkach :-) Odbudujcie tą cholerną wierzę, to można mówić, że to zamek. Na razie wygląda to jak wszystkie inwestycje lewackiego Poznania :-) Ciągle niedokończone :-)
  @yazon1 "Wieże" oczywiście :-) mea culpa ;-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  szału nie ma z tymi zdjęciami. Widziałem lepsze wielu poznańskich fotografów, chocby E. Witsoe. Ciekawe ile zapłacili i czy był przetarg
  już oceniałe(a)ś
  3
  3