Więcej
  Komentarze
  I milion żółtych przycisków :(
  @sharp przyciski, przyciskami, ale tam jest może 500 metrów na bogato, a dalej w którą stronę się nie obejrzeć wąskie gardło, nie licząc jednej odnogi prowadzącej w krzaki;)
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @orstes Dokładnie, nawet chodnika nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dlaczego ten odrażający kołchoz handlowy nazywa się jak najstarszy klub w Poznaniu? To obraza dla sportu w Poznaniu, a w szczególności dla mojego rugby. Brak mi słów, jak można coś takiego do miasta wpuścić? Odpowiedzialnych za to trzeba wsadzić za kratki i obciążyć odszkodowaniami za niszczenie miasta. Moja noga tam nie postanie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  I w ten to właśnie obślizgły sposób robi się wodę z mózgu wyborcom. Ważne żeby dużo obiecywać, a potem sprytnie z tych obietnic się wykręcić. Ciekawe kiedy, jako społeczeństwo, przestaniemy się dawać robić w konia tym gładkoustym politykom?!!!!!
  @zzawinkla Do tego potrzebni są m.in. dziennikarze a nie propagandziści, a takich w Polszcze ze świecą szukać...
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  czyli teraz można dojechać do galerii malta z os. lecha ulicą Milczańską, pomijając Baraniaka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Te 500 metrów publicznej drogi do prywatnego centrum handlowego zadaje kłam złośliwej propagandzie, jakoby za DżejDżeja nie było w Poznaniu inwestycji: przyjdzie niedowiarkom (w tym mnie samemu) odszczekać i docenić należycie...
  @pozhoga pewnie wolałbyś żeby miasto stawiało takie figurki jak Cyborg z Kościelnej?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @woland7 Nie, nie wolałbym. I szczerzę się dziwię gazwybowi, że tak zajadle tą figurę zwalcza: Syn Boży wygląda tam jak gej-anorektyk świeżo po uzgodnieniu płci, wypisz wymaluj zgodnie z gazwybowym ideałem. Figura powinna więc stanąć przed pewną kamienicą na ul. 27 grudnia, coby "dobrzy dziennikarze" nigdy nie zapomnieli o co walczą i dokąd zmierzają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mieszkam przy dosc ruchliwej ulicy i mam w d... to co sie podoba lub nie podoba mieszkancom blokow budowanych za PRLu za panstwowe (takze moje) pieniadze - jak im za glosno w miescie niech sobie kupia rezydencje za miastem (stac ich na to :-)))
  @tripple_distilled gdzie mieszkasz? Moze zbudujemy pod twoim oknem oczyszczlenie ścieków albo chociaż kolektor. Jeżeli tylko nie mieszkasz blisko mnie to ja tez to mam w twojej d.pie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0