Więcej
  Komentarze
  Osobiście wolałbym żeby stary dworzec wypełnił się podróżnymi, żeby był dworcem ale dobre chociaż i to. Jak widać na tych zdjęciach od czasu zamknięcia tam się NIC nie zmieniło.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  To jednak nie zastąpi dworca z prawdziwego zdarzenia, który pomieści pasażerów czekających na odjazd swojego pociągu. Oni nie chcą napić się piwa, tylko usiąść wygodnie w POCZEKALNI KOLEJOWEJ i np. przeczytać gazetę. Obecny poznański dworzec PKP to największa inwestycyjna wpadka, którą będzie trudno zniwelować, czy chociażby złagodzić.
  @danap
  Najwieksza wpadka to ze, nie zrealizowano przebudowy do konca - mialy byc biura, interesujaca praca dla mlodych zeby nie musieli wyjezdzac do Warszawy czy Wroclawia, nowa dzielnica mieszkalna w centrum... Stary dworzec jest tak przydatny jak lokomotywy parowe - mozna popatrzec z sentymentem ale korzystanie na co dzien byloby udreka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przepraszam, ale ... dworca jak nie było, tak nie ma, a ten pomysł (choć sam w sobie interesujący) to w tym układzie "maskowanie pryszcza pudrem". Czy NAPRAWDĘ do końca świata będziemy skazani na ten "aneks na pięterku"? Przecież to skandal (zwłaszcza dla podróżnych przesiadających się)! I żaden "food hall" (a nawet wyremontowany Dworzec Zachodni) tego nie zmienią.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2