Komentarze
"A ci, którzy mają ochotę na ważony na miejscu browar - odwiedzą Brovarię." Szanowny redaktorze, warzenie piwa i jego ważenie to dwie zupełnie inne czynności.
@Gość: Adam Khrone Dziękujemy za zwrócenie uwagi, błąd poprawiliśmy. Nie mamy żadnej dobrej wymówki, a kiepskiej wstyd używać :)
już oceniałe(a)ś
8
0
Strona/zdjęcie nr 9 i te paznokcie. Czy ta pani podaje lody, czy to dłoń dziennikarek GWna? :-))) To zrobiliście mega reklamę lodziarni ;-)))
już oceniałe(a)ś
13
6
Łapy z lodami z WLT to Pazury Cezara :-)
już oceniałe(a)ś
7
1
Dziękuję za ostrzeżenie - po obejrzeniu powyższego zdjęcia (ręce pani podającej loda...) z pewnością nie skorzystam z oferty Wytwórni Lodów Tradycyjnych.
już oceniałe(a)ś
6
1
Widać przecież że to nie jest osoba sprzedająca bo zdjęcie jest zrobione przed lodziarnią, ale jak widać trzeba zrobić o coś g*burzę.
już oceniałe(a)ś
5
1
Dziki rządzą! :) Super miejsce i pyszne klopsiki ( i ten sosik chrzanowy z jabłkiem!) Dzika Szama to ostatnio moje najfajniejsze odkrycie :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Kamienica w której znajduje się pracownia godny to nie szachulec a mur pruski.
już oceniałe(a)ś
0
0
Slajdy są do d..u..p..y. i modne knajpy też są do d..u..p..y. W ogóle jest do d..u..p..y. Współczuję osobą, którym trzeba mówić gdzie bywać aby być modnym. Kompleksy i pustka umysłowa.
@patrykblacha Możesz trafić na ciekawe miejsce przypadkiem i możesz skorzystać z rekomendacji, nie ma o co spinać dupska. Zainstaluj sobie eliminator slajdow :) Jako że ja rzadko bywam na mieście z braku czasu skorzystam z tych rekomendacji i sprawdzę niektóre miejsca. A ty spinaj się :) jakby było o co :)
już oceniałe(a)ś
0
0