Komentarze
Drodzy Wielkopolanie! Dla mnie jako prawnika znającego trochę dorobek zawodowy 3 prawidłowo wybranych sędziów Trybunału, jasne jest że powinniśmy ich bronić przed bezprawiem Pis-owskim. Duda postanowił złamać kariery 3 wybitnych profesorów prawa, w tym prof. Romana Hausera oraz prof. Ślebzaka z UAM w Poznaniu a także prof. Jakubeckiego z Lublina. Jestem pełen uznania dla ich powściągliwości, gdyż żaden z nich nie żali się w mediach, a patrząc na ich dorobek i osiągnięcia (20 lat pełnienia funkcji prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego przez R. Hausera, prof. Jakubecki jest autorem prawa upadłościowego ) to jest im wyrządzana kolosalna krzywda. Zamiast nich pis z maliniakiem namaścili w nocy pełnomocników smoleńskich, wierzących w rozpylanie helu, płatnych pachołków SKOK, jakieś indywidua oczerniające prof. Bartoszewskiego na twitterze... typowe BMW (bierny, mierny ale wierny). Okażmy wsparcie naszym poznańskim naukowcom! Następnie należy ich namawiać do złożenia ślubowania przed notariuszem i złożenia aktów notarialnych "wobec prezydenta", tak jak radził prof. Sadurski. To tylko ceremoniał do którego jesteśmy za bardzo przywiązani. Pilnujący żyrandola maliniak jest tu tylko adresatem oświadczenia, które jak każde inne może być złożone w formie pisemnej. Tak czy inaczej liczę że stawimy się w sobotę licznie na manifestacji.
@looky777 Pozdrawiam Pana serdecznie, być może jutro się spotkamy.
już oceniałe(a)ś
3
1
@looky777 @maciej1964 Ta pani ze zdjecia do niczego nie doszła... Ot liczy na posadkę za nasze pieniądze... teraz się kreuje by później wskoczyć z ramienia PO lub Nowoczesnej. Typowa leniwa cwaniara ubrana w barwne hasełka demokracji... "Projekty" i "granty" się kończą więc dawaj w politykę... DO ROBOTY!
już oceniałe(a)ś
2
5
widać,jak zabraknie paliwa hejterom z pis zaczynają sami tworzyć stan oblężenia.Nie mieści się Wam w głowie że ludzie są porządni i korzystają z mózgów, czego Wam brakuje. Do spotkania jutro:)
już oceniałe(a)ś
1
0
CZEŚĆ, KATOFASZYŚCI ! Widzę, że zdumienie was ogarnęło, bo przecież lemingi nie miały prawa wyjść na ulice. Wszak ulice zostały już zajęte przez PiSowskie kibolstwo, a tu nagle taki szok... Przyczyna jest prosta, prymitywy. Świat lemingów tak się różni od waszego, jak pomarańcza od łajna, które wasze psy zostawiają na chodnikach.
@nestor gdybyś tak ordynarnie nie pisał zgodziłbym się z Tobą. Język, nie posługuj się językiem twoich wrogów
już oceniałe(a)ś
5
1
Szechterotalibowie oszaleli z nienawiści do kaczora próbują przekreślić wolę wszystkich Polaków . Przegraliście z kretesem i wyciulał was mały kaczorek. Ale , obiektywnie rzecz biorąc szecherotalibowie walnie przyczynili się do zwycięstwa kaczora pracując u niego w roli V kolumny. Co zresztą było widać także na Ukrainie gdy poparł po cichu prezydenta Wroński. I pisiory rżą ze śmiechu nad waszą pomocą w obaleniu III Rzeszy POspolitej. 31
@wezlowyburke31 ...wolę wszystkich Polaków ? Piłeś coś z procentami ?
już oceniałe(a)ś
7
1
Poznań to wioska typowa ubowska
już oceniałe(a)ś
0
1
. Która to już tygodnica ?
już oceniałe(a)ś
0
1
Wszystko fajnie i pieknie. Gdybyscie tylko zdobyli sie na to, by 10% tej energii poswiecic na obrone ludzi, ktorych prawa pracownicze sa lamane. W 1970 rzadzacy kazali strzelac, bo ludzie wyszli na ulice z powodu podwyzek cen. Dzis tych samych ludzie wy nazywacie nierobami i tlumaczycie im, ze w kapitalizmie tak po prostu jest. Do Dudy i PiS sentymentu nie mam zadnego, bo pomimo propagandy "socjalnej" doskonale wiem, ze to towarzystwo reprezentuje takie same neoliberalne wartosci jak i wy, tylko ze polane narodowo-katolickim sosem. Komus harujacemu na smieciowce serdecznie zwisa i powiewa, czy TK zarzadza zausznik PO (Rzeplinski) czy marionetka Kaczora. Jesli tego nie zrozumiecie, to tylko i wylacznie przyczynicie sie do tego, ze zza Kaczora wyloni sie kros o wiele bardziej radykalny. Kaczynski nie jest niesmiertelny. Gdy sie zestarzeje, prawica sie rozwali i powstanie polski Jobbik. Nie wierzycie? Poczekajcie 10 lat.
@cehaem nic prostrzego jak usiąść i sądzić każdego (oprócz siebie) a potem zachwycać nad swoim genialnym wpisem. Każdemu przykleić etykietkę i poczuć: ja jestem najmądrzejszy - wszystkich zgnoiłem! Żal mi Ciebie...
już oceniałe(a)ś
1
1
Tej Pani ze zdjęcia, która rozczapierza palce, mogę powiedzieć tylko jedno: "Na tę literę nie zaczyna się żadne polskie słowo"
@maciej1964 Von z PIS
już oceniałe(a)ś
2
2