Więcej
  Komentarze
  Autor tego gimbusiarskiego pokazu slajdów (niepodpisany z imienia i nazwiska) Nie zadał sobie trudu w kilku kwestiach: - Nie wyszukał porządnych zdjęć danego fyrtla z czasów nam współczesnych (gość z koszykiem przed Tesco po prostu "miażdży". - Nie raczył zauważyć dziewiczych terenów pod kampus UAM na Morasku na jednym ze zdjęć. (Wszak dla niego najważniejsze było to że nie było jeszcze Tesco na Piątkowie) - Jest kompletnie nie na czasie, ponieważ w październiku br. w oczyszczalni w Koziegłowach zakończono montaż OSTATNIEJ pokrywy na osadnikach, tak więc nie śmierdzi już tak jak 15 lat temu. - Skoro intencją było pokazanie zmian, to jaki sens miało wstawienie Toru Poznań? Wobec powyższych uwag mam pytanie do kierownika tego cyrku pod szyldem "sekcja Poznań portalu gazeta.pl": Ile płacicie za taki pojedynczy "artykuł"? Mogę Wam po godzinach trzaskać takich prezentacji na mendle i to dużo wyższym poziomie merytorycznym, estetycznym i logicznym. Zresztą nietrudno przebić tak mierny poziom.
  @skrot.myslowy Chyba im juz tez kiedys proponowalem swoje uslugi. Moze sie podzielimy tematami?:)
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @skrot.myslowy może www.poznanmojemiasto.com Cię usatysfakcjonuje, choć trochę :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bzdury, bzdury, bzdury. Autor tych wypocin wie tyle o Poznaniu, co ksiądz o rodzinie.
  @przylga Tytul: Poznan z lotu ptaka, a czesc zdjec robiona z ziemi. Brak jakiejkolwiek rzetelnosci. Durne to i smutne.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  przedwyborcza promocja Grobelasa!
  już oceniałe(a)ś
  34
  5
  Może i było biedniej.. ale było przynajmniej spokojniej, normalniej i ciszej.
  @perun1984 I mniej długów. Gdyby to było pobudowane za "zarobione" a nie "pożyczone" - kto bogatemu zabroni? Ale biedak? Musi wydawać mądrze. Inaczej nigdy nie będzie bogaty, pozostanie biedny. I zadłużony.
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Grobelny - zastał Poznań murowany a zostawił blaszany!
  @goodwater Ratajski sie przewraca w grobie. Precz z rychem!
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Fotografia Św.Marcina...te mnóstwo miejsc parkingowych, to prawdopodobnie z powodu tego, że zdjęcie było robione wcześnie rano. Całość powalająca...krztuszę się kawą z wrażenia;)
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Ilekroć widzę te syfiate wieżowce alfy i pomyślę o ślicznych secesyjnych kamienicach, jakie wyburzyli ci komunistyczni pseudoarchitekci i pseudourbaniści, to aż mnie ściska.
  @egonolsen64 Te twoje sliczne kamieniczki byly wtedy w oplakanym stanie i na dodatek wcale nie byly zabytkowe. Alfa jest ok, tylko tacy jak ty obwieszali je reklamami i grosza na czyszczenie wydac nie chcieli.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Dokładnie taki sam postkomunistyczny syf jak teraz, tylko że wtedy nie było cyfrowych zdjęć więc te starsze mają mniejsze natężenie barw, znaczy się są bardziej szare...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0