Więcej
  Komentarze
  Podobno dzięki poznańskim klinom zieleni da się pokonać miasto wzdłuż i wszerz nie wychodząc z Parku. Mam nadzieję, że agresywni inwestorzy zostaną powstrzymani przed grabieżą zieleni miejskiej.
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  Poznan, to wiadomo. Niech sie reszta Polski uczy!
  @pajanko Gdybyś odwiedził Gdańsk czy Sopot zrozumiałbyś idiotyzm swojego postu!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @mona_3 Prosze , Gugle : IRONIA
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy otrzymane pieniądze obejmują akcję wytępienia psiarzy z kundlami z terenu Poznania? Bo to przez nich te ładne skwerki i kwietniki zalatują kloaką. Precz z psiarzami i psiarami, niech wypjerdalają stąd w cholerę, jak najdalej, byleby tylko uwolnili miasto od swojej śmierdzącej i goovnianej obecności.
  już oceniałe(a)ś
  10
  5
  Bardzo fajne są te nowe skwery i możliwość odpoczynku w zieleni! Aby nie popaść w totalny zachwyt, chcę zwrócić uwagę na nieciekawą roślinność na Alejach Marcinkowskiego, które są przecież salonem Poznania. Biało-różowe tulipany przy fontannie obok Uniwersytetu Artystycznego wyglądały fatalnie, a całe Aleje nieciekawie, zupełnie jak w czasach PRL-u, gdy innych roślin ozdobnych po prostu nie było! Gdy jestem w innym mieście oglądam wspaniałe kompozycje kwiatowe na głównych traktach, i myślę wtedy o naszych siermiężnych Alejach. Chyba najwyższy czas, aby coś z tym zrobić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  A Wyborcza szczula na radnych : ze kradna komunalne mieszkania czy robia kase I przekrety w spolkach miejskich . A prawda w oczy kluje : radni DALI pieniadze na zielen .To wlasnie dzieki szczodrosci naszych radnych a calym Swiecie nazywaja Poznan miastem now-haw !
  już oceniałe(a)ś
  3
  7