Więcej
  Komentarze
  Chrystus przetopiony z Bismarcka - czego umysł wariata nie obejmie, rodzimi katolicy wymyślą i wprowadzą w czyn. Co można jeszcze bardziej absurdalnego wymyślić? Papieża z przetopionego Stalina? Matkę Boską z Hitlera? "Forma niezgodna z treścią i przeznaczeniem" - maszkara doczekała się miażdżącej krytyki fachowców już przed wojną. Złe proporcje, złe usytuowanie, nieudana realizacja. Szkoda że dzisiaj architekci milczą, przyzwalając na przestrzenny i artystyczny wandalizm. Szkoda że wszyscy ustępujemy gwałtowi ze strony biskupa i jego klęczących pachołków.
  już oceniałe(a)ś
  39
  1
  Czy prezydent Jaśkowiak dobitnie powie tym szantażystom: NIE DLA TEJ OKROPNEJ FIGURY? Poznań nie chce tego kloca pod żadną postacią. Nie ma dla tego brzydactwa miejsca i koniec dyskusji
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  ależ to brzydkie
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  " autentycznym faktem" Jezus Maria (nomen omen): za takie coś w mojej szkole dostawało się bez dyskusji pałę z polskiego, a teraz można się uważać za "dobre dziennikarstwo".
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Z tego co sobie przypominam, to z głowy Bismarcka odlano figurę Jana Baptysty Quadro, która stoi w niszy kamienicy mieszczącej Muzeum Henryka Sienkiewicza. Cyryl Ratajski dał :-))))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0