Więcej
  Komentarze
  Szczerze mówiąc sytuacja z panią Pachciarz rozwija się groteskowo. Wygląda, iż wyłącznie chodziło o to aby ta pani miała stanowisko. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić z jakiego powodu?
  @widziane_z_ryczki bo ona zawodu jest prezesem
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @widziane_z_ryczki To akurat wiadomo od jej nominacji. Miał być wiceprezydent-kobieta, to jest. Wuj z kompetencjami i tym, czy w ogóle jest potrzebnych tylu wiceprezydentów. Wisi mi, czy p. Pachciarz jest kobietą czy nie, tu problem jest znacznie szerszy: czy we władzach Poznania jest ktokolwiek, kto by nie był od lat na utrzymaniu podatników?
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @dio62 Takich jest dużo, ale dlaczego właśnie ona? Ona musi pasować do jakiejś układanki towarzyskiej lub partyjnej. Ciekawe o co chodzi, bo że nie o fachowość, to chyba już widać.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @pozhoga Jest. Jaskowiak, co by o nim nie mówić i ten gość z Prawa Do Stanowisk.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @widziane_z_ryczki Jaśkowiak? No dobra, niech będzie, chociaż nie jestem pewien jaką część prac doradczych generował w sposób rynkowy, a jaką z klucza partyjnego - trzeba by zobaczyć listę projektów.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Co wie o kulturze? Plotki chodzą, że była na filmie Disco Polo a to przecież kultura wyższych lotów :-))) Taka jest cała PO. Znają się najlepiej na wszystkim i wszędzie. Tylko smród po takich fachowcach pozostaje.
  już oceniałe(a)ś
  39
  4
  Co wie? Nic!
  już oceniałe(a)ś
  36
  2
  Kariera tej pani z Jarocina rozwija się na miarę innej niezatapialnej - Oliwy-Piotrowskiej. A propos - czy ktoś wie kto "przytulił" Zbigniewę Nowodworską?
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  tam długo nie zagrzała w tym NFZ - u nas musiała zrobić miejsce "skompromitowanemu" Krawczykowskiemu z Urzędu Marszałkowskiego,który wziął po niej szefowanie stomatologią-też kompletnie nie mając pojęcia o tym - ona w tym czasie wskoczyła na wiceprezydenta - układy,układziki i kompletny brak kompetencji ale czy to akurat komuś przeszkadza w naszym kraju/mieście etc?tak to się toczy
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Jaśkowiak idzie śladem wielkiego poprzednika Grobelnego i otacza się BMW - bierny, mierny ale wierny. Pachciarz ma takie kompetencje do zarządzania kulturą jak Jędrzejewski gospodarką odpadami. Oboje promowani przez PO. A Pani Pachciarz dała się poznać od wzrostu wydatków na administrację NFZ-em (kiedy była prezesem NFZ).Choć Platforma Obywatelska kilka lat temu zapowiadała likwidację Funduszu, to okazuje się, że administracja NFZ z roku na rok kosztuje nas coraz więcej. W 2010 roku koszty administracyjne tej instytucji wynosiły niewiele ponad 576 mln zł. Za to w planie finansowym na 2013 rok kwota na ten cel wynosi już... ponad 682 mln zł. To roczny budżet co najmniej 10 średniej wielkości polskich szpitali!!! Najwięcej w tej puli przeznaczone jest na urzędasów. Z roku na rok rośnie kwota na wynagrodzenia. Na 2013 rok zaplanowano na pensję prawie 306 mln zł (dla porównania w 2010 roku było to 301 mln zł). Większa jest też kwota na remonty luksusowych budynków NFZ, na samochody służbowe oraz delegacje.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  musiałem zamknąć zdjęcie bo mi się dzieci wystraszyły... A kultura to będzie - spotkań z dziennikarzami, wywiady, konferencje, wywiady etc i .... dużo kurzu. Byłe być na szkle, nawet zapaskudzonym.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0