Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pan ksiądz był tylko przewodniczącym komitetu budującego Liceum, za pieniądze z kasy miejskiej. Kredyt nigdy nie został spłacony....a temat pracy "naukowej" przemilczmy....
  @bloxyx Z tego wynika, że nie dość, iż KK otrzymał za darmo budynek tak naprawdę nigdy nie należący do ks. Piotrowskiego, to jeszcze miasto musiało zapłacić za korzystanie z budynku 'de facto' należącego do ... miasta!
  już oceniałe(a)ś
  34
  1
  @heroddziad Biegnij do sądu, bo chyba zapomniał powołać cię na świadka w sprawie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  12
  @bloxyx Nie ma co przemilczac, ciemnogrodku, seks to tylko jeszcze jedna sfera zycia. Jesli masz jakies klopoty z tym, udaj sie do specjalisty. A metoda badan jest stosowana do dzis.
  już oceniałe(a)ś
  0
  7
  Klecha- specjalista od zachowań seksualnych chłopców, nie tylko praktyk, ale i teoretyk. Pogratulować!
  już oceniałe(a)ś
  45
  9
  Jakos nie dziwota, ze ksiedza ciagnie do poznania seksualnych zachowan młodzieży...Zapewne wiek, od którego zaczyna sie dla katabasow "mlodzież" znacznie rozni sie od pojmowania normalnych ludzi. Jeszcze 2 lata temu seks z 12-latkami jako pełnoletnimi byl w Watykanie legalny. Tak więc "młodzież" zapewne odnosi się do dzieci od 5 lat...
  już oceniałe(a)ś
  30
  4
  artykuł sponsorowany przez arcybiskupa Paetza?
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Jakie zyski zakłamana babo czerpało Państwo ze szkoły po wojnie??? Prawda jest oczywista! W majestacie prawa KK zagarnął szkołę, która należy do miasta, gdyż "wielki twórca" nie był w stanie spłacać odsetek!!!! Złodziejski KK!!!!
  już oceniałe(a)ś
  22
  2
  Co do opisu systemu edukacji szkolnej radziłbym autorowi pogłębienie wiedzy (obecnie dół z wiedzą ma głębokość zbliżoną do zera). Z tego co wiem (a moja wiedza jest niewielka) System był raczej 12 letni. W pewnym okresie szkoła powszechna siedmioletnia była konsekwencją obowiązku szkolnego, natomiast osoby kontynuujące naukę uczęszczały do szkoły powszechnej 6 lat i potem do gimnazjum itd. Czteroletnie gimnazjum i dwuletnie liceum wprowadzono krótko przed wojną. Ale ja nie biorę bejmów za pisactwo, więc niech fachowcy mnie poprawią. Ps. Skoro kredyt nie był spłacony to nie mogę bezumownie korzystać z mojej (czyli "właściciela" kredytu) własności. Budynek powinien zostać przejęty za długi. Ale takie rzeczy to tylko w Polsce.
  @techno-logik Pierwsze słyszę, żeby Kościół miał jakieś długi? Chyba tylko "wdzięczności".
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Gdzie można zapoznać się z wyżej wymienionym doktoratem.
  @jan_mon w miejskiej lazni publicznej po lazni szatnia .
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  oryginalne zainteresowania "naukowe" jak na księdza. Czyżby drugie dno?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1