Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  W Poznaniu bloguje się też o podróżach - www.podrozniczo.pl Szczególnie polecam wpis o powodach, dla których warto odwiedzić Poznać :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  madziakowo.blogspot.com to ja zapraszam w wolnej chwili do siebie pozdrawiam serdecznie
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wiekzosc z tych blogow jest o knajpach a nawet jak wybrac zegarek do garnituru . Ciekawe ,dlaczego POz aniacy sa tacy wkur@wieni ze oplata.za wywoz smieci wzrosnie o jedno Juro miesiecznie i kloca.sie czy powinna byc naliczana od metra (mieszkania) czy litra (zuzytej wody) . Czy nie praktyczniej nie chodzic do knajpy i za zaoszczrdzone pieniadze zaplacic za wode ???
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  A że też redakcja takiego przygłupa Śrubę czyli panadonisa na swoich łamach toleruje...Przecież to ewidentny głupol. Czyżby chodziło o wejścia ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Proces czyścicieli... Już chyba nikt ze strony oskarżenia nie wierzy w to, że uda się doprowadzić do skazania czyścicieli w absurdalnym procesie o stalking wytoczonym przez prokuraturę sprowokowaną do tego przez przez mecenas Rybak-Starczak. Na dzisiejszej rozprawie o godzinie 9.00 stawili się - obaj oskarżeni wraz z pełnomocnikami - świadkowie z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego - świadek z Państwowej Straży Pożarnej - świadek z firmy transportowej od wywozu gruzu Na godzinę 9.00 nie dotarła jednak mecenas Rybak-Starczak i rozprawę przesunięto na godzinę 11.00. O godzinie 11.00 nie pojawił się z kolei przedstawiciel prokuratury i rozprawę zniesiono, a świadkowie mają ponownie przyjść w listopadzie. Znamienne jest, że nie stawiła się powołana na świadka matka pana Krzysztofa Chojnackiego - jednego z najbardziej aktywnych "lokatorów" z ul. Stolarskiej - pani mieszka w 300 metrowej willi w Luboniu, jak twierdzą oskarżeni zamieszkuje i zamieszkiwała wraz z panem Krzysztofem Chojnackim, jego żoną i córką, którzy od lat nie mieszkali i nie płacili za mieszkanie przy ul. Stolarskiej. Pan Chojnacki twierdzi, że matka-staruszka sama mieszka w tej wielkiej willi. W przypadku gdy na rozprawie nie stawił się świadek Grzegorz Liberkowski, pani sędzia wydała nakaz doprowadzenia go przez policję, a potem nawet nakaz aresztowania. Mamy nadzieję, że tak samo stanowcza będzie w dążeniu do przesłuchania także tego świadka, którego zeznanie może potwierdzić, że Chojnaccy na Stolarskiej nie mieszkali, nie byli lokatorami, a w związku z powyższym nie było nawet możliwości by doszło do ich uporczywego nękania, bo ich tam nie było. Piszemy, bo żurnaliści Żytnicki czy Nyczka z lokalnego tabloidu ("Gazety Wyborczej") o tym nie napiszą.- komentuje ZŁY LOKATOR fb
  już oceniałe(a)ś
  1
  2