Więcej
  Komentarze
  Najbardziej szkaradna ich budowa to ustrojstwo na końcu Marcelińskiej - dosłownie krok od Lasku Marcelińskiego. Nie wiem jakim cudem ktoś zaakceptował tę architektoniczną tragedię całkowicie niszczącą wcześniej istniejący zielony krajobraz okolicy jakim był Lasek.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Hahaaha. Galeria MM to też dzieło Atanera? Nawet nie wiedziałam. No to rzeczywiście - było za co dać nagrodę z podatków poznaniaków.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Podobają mi się Delta, biurowiec na Towarowej i jako tako budynek na rogu Bukowskiej/Przybyszewskiego. Reszta jest straszna.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Koryto zamowien panstwowych sie urwalo . No to bedzie codziennie artykulik i slajdy pokazujacy jakim dobrodziejstwem dla POznania jest Ataner .
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  "Jaki Poznań buduje nam Ataner?", odpowiadam więc: brzydki.
  @tt Ja tam mieszkałem i miałem do czynienia z Atanerem. Idealnie może nie było, ale to najsolidniejszy developer z tych których znam. Co do estetyki - o to w naszym mieście chyba nikt nie dba. Ataner się chociaż stara nie budować totalnej nudy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @tt dokładnie :D cholerna mafia sobie funduje sponsorowane artykuliki
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zdecydowanie na tle przaśnej rzeczywistości architektonicznej Poznania, są to budynki świetnie zaprojektowane, bardzo dobrze wykonane i decydowanie wyróżniające się.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  okropnie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najładniejsze budynki Atanera to chyba te na Brzasku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1