Więcej
  Komentarze
  Polska w ruinie a posłowie PIS milionerami
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dowiedziałem się między innymi, że "dziennikarka" Lichocka ma mieszkanie o powierzchni 125 tys. zł. Jak to się mierzy? Rozkłada się 1250 stuzłotówek? Lub 2500 pięćdziesiątek? Poza tym dr.Ruciński ma oszczędności we franach. To jakaś kosmiczna waluta?
  @widziane_z_ryczki bo naczwlny to wesolek ??!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czym to wszystko jest wobec wystawnego trybu życia premiera Morawieckiego, który w ostatnich latach wydał jakieś 25 mln zł (skromnie licząc). Przynajmniej tyle wynosi różnica między zadeklarowanym przez niego majątkiem a zarobkami w ostatnich latach. Ten to wie, że żyje.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Prawdziwi społecznicy. Chwali im się to, że dobra same do nich lgną. Nieważne, czy to lekarz z Nowoczesnej, czy dziennikarka "Gazety Pol..." (tfu) z PiS. Dobrze wiedzą, czy w biednej Polsce lepiej mieć, czy być. Tylko komu i do czego potrzebna jest "dobra zmiana"? Oddadzą te nieruchomości i dobytek na program "500+"?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Sama biedota mieszkająca w 300 metrowych ruderach po 1000 zł za metr kwadratowy i posiadająca bezwartościowe działki na ugrać lub wysypiska śmieci
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Majatek zdecydowanej wiekszosci poslow jest w nieruchomosciach : domach i mieszkaniach . Dlatego zawsze beda glosowac na przekrety typu "mlodzi na swoim" aby banka nieruchomosci nie pekla i aby nie stracic na swoich inwestycjach . Ale przekrety moga tylko spowolnic ale nie zatrzymac NIEWIDZIALNA REKE RYNKU ??!
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  P.S. Czy ktos pltrafilby oszacowac koszt koszuli , zegarka i okularow posla Rucinskiego z Nowoczesnej ? Slyszalem , ze poslowie kupuja koszule Ralfa Laurenskiego za 4 000 zlotych za sztuke , o zegarkach posllow to czytalem a na okularach to sie nie znam . Czy ten zegarek Rucinskiego to taki sam jak zegarek Gajosa w filmie PSY ????
  już oceniałe(a)ś
  2
  5