Więcej
  Komentarze
  W stolicy województwa też perełka. Pierwsza od końca.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Szkoda tylko, że centralny dworzec w Wielkopolsce jest takim knotem
  @hippolitt.kwass Cały czas w miejscu dworca nie zbudowano ani biurowca ani hipermarketu. Nadal można mieć nadzieję, że dworzec wróci na miejsce. Oby tylko nie przenieśli funkcji dworca (informacja, kasy, poczekalnia, WC, główne trakty komunikacyjne) do podziemi i nie urządzili na poziomie głównym np. pasażu z kawodajniami po 20 zł i butikami dla nie wiadomo kogo. Poziom 0 jest jedynym sensownym, ponieważ wchodzi się nań z ulicy i prosto z holu można wyjść na najważniejsze perony: 1 i 4.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Piękne budynki, tylko że w środku zamiast poczekalni, kasy, toalety, hurtownia bielizny albo zamknięte na głucho. Na stacji Bolechowo w zeszłym roku obserwowałem absurd polegający na tym, że idąc od strony głównej ulicy we wsi trzeba obejść naokoło budynek stacyjny, aby wrócić niemal w to samo miejsce, ale po drugiej stornie płotu, a następnie pokonać złośliwie chyba urządzone szykany, które mają pewnie utrudniać przypadkowe wtargnięcie pod pociąg, jednak przede wszystkim znakomicie utrudniają zdążenie na pociąg.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ciekawe , co na to Petruu ???????
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Pamiętajmy o ,,modernizacji" Poznania Głównego"
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Widzę, że autor nie pofatygował się na odrestaurowany dworzec w Jarocinie - dworzec, który jako pierwszy miał oświetlenie... Wstyd...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dworzec w Koninie najpiękniejszy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  dworzec w Kole najpiękniej prezentuje się nocą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0