Więcej
  Komentarze
  Jeszcze na Starym Rynku niech wybudują Centrum Handlowe. Nie mam wątpliwości, że znaleźliby się kretyni, którzy i temu pomysłowi by przyklasnęli. I radni, którzy za odpowiednią gratyfikację by ten pomysł przyklepali.
  @blechtrommel Żeby Sz. P. nie wykrakał :> I przyznam się, że byłbym zdziwiony (choć b. wk...ny), gdyby Uśmiechnięty Owad znalazł tam swoje kolejne gniazdo. Choć pewnie spotkało ze sprzeciwem -najpewniej skutecznym-aby umieścić podświetlone logo Owada, na szczycie Ratusza. No i to mnie pociesza ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @tt Oouupsss ... tzn, NIE byłbym zdziwiony ;))
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  omijam ten cyrk z daleka. I zakupów też tam robić nie będę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy w srode musimy isc do pracy ?????
  @rockville :D aż się zalogowałem, żeby dać Ci "okejke" ;) poprawiłeś mi humor, dzięki! :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mimo to, dobry pomysł z otwarciem w środę - duża część gawiedzi będzie w pracy, więc tłum powinien być w rozsądnych granicach. Plus jest szansa, że emeryci i gimbaza nie wygenerują takich korków, które sparaliżują całą okolicę.
  @tomekdp Otwarcie jest o 19:30. Mogę się założyć, że korki i tak będą i to przez pierwsze kilka dni bo "promocje" i efekt nowości... A potem się zacznie okres przedświąteczny. Ratajanie serdecznie dziękują odpowiedzialnym za tego molocha.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  tylko spęd bydła może iść na otwarcie Posnanii...
  @miglanc7 nie obrażaj bydła, nawet ono nie jest tak głupie
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @miglanc7 Albo ludzie, których normalnie nie stać na zakup dobrej, ciepłej kurtki zimowej czy odkurzacza, którzy skorzystają z okazji i zniżek.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1