Więcej
  Komentarze
  Europejczycy ponownie wybrali Tuska a Jaskowiak robi z POznania stolyce Europy ! POznan nowhaw Fri Citi i Airpot Lawica pokaza eurosceptycznym , nazistowskim Angolom gdzie raki zimuja , bedziemyy wieksi niz Heathrow €÷))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  O kurcze! Wyleciał Rzym :-(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  co za gamoń to pisze? Wygodna linia kolejowa z lotniska Ben Guriona do Jerozolimy? Ciekawe gdzie ona jest? Dobre połączenie autobusowe z przesiadką lub arabskie busy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A miala byc Bruksela ?????
  @Zareba Zenon Bruksela dopiero od stycznia 2018
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Legoland? Eljat? tel Aviv? Ciekawe, jak zapalenione beda te samoloty...
  @alicjads Ty chyba nie twój problem, firma pewnie zbadała rynek. Tel Aviv to bardzo ciekawe miejsce do zobaczenia.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @kazek100 Pewnie tak, dla ludzi o mocnych nerwach. Ja i większość moich znajomych sie tam nie wybieramy. Ani do Legolandu. Ja właśnie sie zastanwiam, na czym polega "badanie rynku", jesli wycofuje sie tak popularne kierunki jak Rzym, Bergamo, Majorkę, a wprowadza az dwie destynacje do Izraela, który jest średnio bezpieczny i raczej nie polecisz sobie tam na wakcje z rodzina. Naprawde absolutnie nie wierze, ze ten kierunek dlugo sie utrzyma. Nie ma natomiast Sardyni, Wysp Kanaryjskich, Toskanii, Chorwacji... Podejrzewam zreszta, ze te nowe kierunki beda latały tylko w okresie jesienno- zimowym. Takie sprytne posunięcie. Że niby duzo kierunków z Poznania, co z tego ze w ch.... okresie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @alicjads Ale naprawdę myślisz, że duża firma celowo nastawia się na straty, albo, bo ja wiem, spisek organizuje? Dlaczego odwołano niektóre kierunki, to nie wiem, szkoda, ale uwierz mi, że plaże w Tel Avivie sa o wiele piękniejsze, niż na Wyspach Kanaryjskich i absolutnie nie trzeba tam mieć "mocnych nerwów" (nie wierz stereotypom). Fakt, ceny na miejscu mogą zdenerwować.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kazek100 Nie mam nic przeciwko Tel Avivovi. Ale logicznie rzecz biorąc nie widzę sensu w otwieraniu az dwoch kierunków do Izraela. No chyba, ze pielgrzymki ten biznes nakręcają.. Ale wiecej pielgrzymek do Rzumu sie udaje, a rego kierunku w rozkładzie letnim nie ma... Bardzo brakuje tego połączenia z Poznania do Wloch i nie dam sobie powiedzieć, że jest niepopularne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @alicjads a ja się wybieram, ze znajomymi. Średnio bezpieczny to jest Paryż.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "KLIKNIJ, BY CZYTAĆ O NOWYCH KIERUNKACH" - nie kliknę. Zajrzę na epoznan.pl, tam jakoś obywają się bez rozbijania najprostszych informacji na 10 slajdów...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0