Komentarze
Donosicielstwo jes w krwi POznaniakow . Baba w oknie , poduszka na parapecie i kilkugodzinna warta. Doniesc na rodzine ukrywajaca Zyda , doniesc na drukarnie Solidarnosci , doniesc do Brukseli.... Ta przyslowiowa poznanska baba w oknie miala dzieci , ktore wyrosly na nienawistnych donosicieli ( mowiac po polsku hejtowych) ktorzy maja Ajfony , zakladaja kamerki w samochodach i daja upust swoiej niemawisci (hejtu) wysylajac zdjecia na policje czy do gazety €÷)
@rockville Baby w oknie to skarb - tłumoku. Spróbuj w małej miejscowości podejść do dzieci jak są baby w oknach... . Pamiętam jak bawiliśmy się przed blokiem a sąsiadki pilnowały by nam nic się nie stało. Dozór miały zawsze co najmniej dwie. Tłumok jesteś.
już oceniałe(a)ś
0
0
@scoobydoopoznan Masz rację, przed każdym sezonem urlopowym policjanci apelują, żeby zamiast złości, okazywać "ciekawskim" (?) sąsiadom wdzięczność. Gdyby nie oni, to o co najmniej 80%, wzrosła by ilość włamań do mieszkań. Co nie znaczy, że ludzka natura nie ma w sobie genu łajdackiego donosicielstwa i to dotyczy wszystkich nacji na Ziemi. Dlatego uczenie przyzwoitości jest tak ważne.
już oceniałe(a)ś
0
0
@scoobydoopoznan Niestety , POlska to dziki kraj . POlaki nie potrafia prowadzic cywilizowanej dyskusji bez wyzwisk i bluzgow . W krajach rozwinietych posty z wyzwiskami sa usuwane , w POlsce zydoniemiecka propaganda nie usuwa agresywnych postow poniewaz proste , klocace sie POlaczki to dobre POlaczki €÷))
już oceniałe(a)ś
0
0
@rockville Tak masz racje Polska to dziki kraj dzieki takim jak ty! Trzeba mieć podwójną osobowośc żeby pisać o dyskusji bez wyzwisk a w nastepnym zdaniu pisać o innych POlaczki. Oczywiście przez "PO" bo to ten gorszy sort a ty z Rasy Panów:)))))
już oceniałe(a)ś
0
0
Do gall.anonim.pn: Panie, to nie to archiwum!
już oceniałe(a)ś
0
0
Dziwne że nie poproszono o zdanie Stanisława Kłysa, bądź co bądź długoletniego dyrektora archiwum...
już oceniałe(a)ś
0
0