Więcej
  Komentarze
  Błagam, aby zieleń na Alejach Marcinkowskiego nie była tak beznadzieja jak ta istniejąca.. Przykro patrzeć wiosną na tulipany pozbawione koloru - przeważnie biało różowe, posadzone bez sensu przy fontannie czy łukowate "ozdoby" z najpospolitszych turków. Aleje są salonem Poznania, i zasługują na ciekawe projekty, rośliny i kwiaty A poza tą małą krytyką - super, miasto staje się przyjazne mieszkańcom
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miasto pięknieje, staje się bardziej przyjazne dla zwykłych mieszkańców, ale zawsze znajdą się jacyś malkontenci. Parki, skwery, zieleńce, trasy spacerowe dla pieszych, ścieżki dla rowerzystów to dobra przyszłość. Jeśli ktoś chce się szybko wozić wypasioną bryką zapraszam na A-2.
  @constans Tyle że firmy i bogaci odjeżdżają z Poznania A-2 i walą do Warszawy bo tam szersze drogi i wygodniejsze życie właśnie dlatego że z domu do biura przejedziesz szybciej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po co te parki jak poznaniacy stoją w korkach bo tęczowy jasiek ma fobie antysamochodową?
  @poznaniak_pz nie poznaniacy stoją w korkach tylko "poznaniak_pz z poznań zadupie", a to jest różnica. Przesiądź się na komunikację miejską to korki przestaną być problemem. Tęczowy misiu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bhrt Przesiądź sie na komunikację miejską i trać dwa razy więcej czasu na przesiadki i wolną jazde - nie dziękuje! A wy tęczusie to jesteście utrzymywanie przez tych co mieszkają nieco poza Poznaniem bo my też płacimy podatki tworzymy firmy i miejsca pracy. A to że lewaków nie stać na dom to nie powód by z zawiści robić innym na złość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poznań, obecnie zaledwie 488 tysięczne miasteczko, od przynajmniej 10 lat jest w jakimś utopijnym letargu. Jest to najszybciej wyludniająca się miejscowość w Polsce, Niue powstają nowe firmy, mieszkań powstaje tyle co w powiatowej Wrześni. Rzeszów wyprzedza Poznań pod każdym względem. A tu pitolenie o malowaniu trawy na zielono...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Park Górczyński! <3
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jak bedziecie grzeczni , to za rok WLADZA sfinansuje postawienie dwoch slupkow na ktorych powiesi kosze do gry w koszykowke %~)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  """"" sfinansowano postawienie dwoch slupkow , na ktorych rozciagnieto siatke do gry w siatkowke """"" - i dlatego Europejczycy nazywaja POlske KOPENHAGA Eurtopy Wschodniej !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0