Więcej
  Komentarze
  a nie czas trochę odpuścić tego hejtu, chociaż dzisiaj...
  już oceniałe(a)ś
  34
  16
  To smutne, kiedy z jednej z najsmutniejszych rzeczy w życiu człowieka, śmierci najbliższej osoby robi się wielkie wydarzenie, show i lans.
  już oceniałe(a)ś
  34
  18
  zdjecie nr 1 10 /10 !!
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  To był prywatny pogrzeb, więc w ogóle nie powinno być tam żadnych fotoreporterów. Czy rodzinie nie należy się nawet w takim dniu troche prywatności?! Wyobraźcie sobie Państwo, że chowacie własnego ojca i właśnie w takiej chwili poluje na Was banda z aparatami, żeby ludzie mogli się poczepiać, kto był a kto nie był.
  już oceniałe(a)ś
  11
  4
  a tak ze soba walczyli. a tu dr Jan laczy. wszyscypo jednych pieniadzach. najgorzej, ze naszych,
  już oceniałe(a)ś
  30
  23
  Byłem pare lat temu na Cmentarzu w Arlington pod Waszyngtonem. Akurat prezydentem był Clinton, który przyznał się do romansu z Moniką Lewińsky. Słuchałem jego przemówienia kluczowego w tej sprawie jadąc samochodem w pobliżu Waszyngtonu . Potem zwiedzałem cmetnarz . Tak wygląda grób Roberta F. Kennediego , trzeba wklepać w wyszukiwarce tytuł :" Robet F. Kennedy grave site" Drewniany mały krzyż na trawniku wśród tysięcy innych. Ten pałacyk na Cmetarzu na Jeżycach mówi wszystko o rodzinie Kulczyka . .
  już oceniałe(a)ś
  14
  8
  prawie cała magdalenkowa śmietana się tam zlazła, dawno nie był takiego spędu właścicieli 3 erpe i chyba już więcej nie będzie.
  już oceniałe(a)ś
  16
  10
  Kapitalne zdjęcia! Akurat dla CBA i CBŚ.
  już oceniałe(a)ś
  49
  44