Więcej
  Komentarze
  Najważniejsze kogo przyjął...
  już oceniałe(a)ś
  25
  5
  Poczekamy, zobaczymy jakie będą efekty zmian personalnych. Sukcesów do tej pory nie widać. Zawsze można zwolnić kolejne osoby i im przypisać swoje porażki. Następcy wyrzuconych powinni pamiętać. Na szczęście wyborcy dokonają oceny porażek i sukcesów.
  już oceniałe(a)ś
  23
  6
  Wszystko co robi nowy prezydent to działania pozorowane. Nadal POi stary układzik poznański wiąże Jaskowiakowi ręce i nie tylko. O jakich zmianach mówimy. MPU,Geopoz,Gosp. Mienia,Wydział Arch i Urb siedzą na stołkach ci sami wyżeracze,którzy swoimu decyzjami spowodowali ogromne straty dla miasta. Pocichutku nadal wydają decyzje szkodliwe dla mieszkańcow. Prawa ręka Grobelnego pani Szpytko dostała fuchę jako szefowa Wydz. Zdrowia,Wydz. Audytuzasiedziały od ubiegłego wieku,ten sam rzecznik prasowy,Rady Nadzorcze,Spólki.Jednym słowem prezydent osaczony!!Kiedy łaskawie zostanie ujawniony faktyczny stan finansów miasta,ogromne kwoty wypłacanych odszkodowań i za co Przepłacane inwestycje. Kto za nie odpowiadał.? MAMY PRAWO WIEDZIEC !!Płacimy podatki!Dosyć chowania AFER pod dywan.!!
  już oceniałe(a)ś
  24
  8
  Nie będę się rozpisywał. PANIE PREZYDENCIE! ZADOWLONY JESTEM, ŻE ODSZEDŁ GROBELNY I ODCHODZI JEGO EKIPA. ALE PANA NOMINACJE I POMYSŁY BUDZĄ SMIECH, UŚMIECH I ZAŻENOWANIE. POMYSŁ Z ODCINANIEM ALBO PRZYMUSOWYM WŁĄCZANIEM OŚCIENNYCH GMIN JEST ŚMIESZNY I GROŹNY. JESTEM PANEM ROZCZAROWANY. LICZĘ, ŻE DO NASTĘPNYCH WYBORÓW "URODZI SIĘ" KANDYDAT KTÓREMU ZAUFAM I NIE ROZCZARUJĘ SIĘ TAK JAK PANEM
  już oceniałe(a)ś
  22
  7
  Jezdzi na rowerze , ma zegarek , wieczne pioro I rower za 10 000 zlotych kazdy , kapie sie w przereblu ... Przeciez nie wybieralismy w ciemno tylko sprawdzilismy kwalifikacje !
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  Na górze zmiany a troszeczkę niżej już stare wyjadacze-poszperajcie to się przekonacie.Starzy wyciągają nowych na górę,żeby zmylić publikę.
  już oceniałe(a)ś
  15
  4
  Ahahaha porządki! PO zwolni swoich i w to miejsce zatrudni swoich :D Już pan Grobelny, pardon - Jaskowiak - pokazał, że koledzy sa najważniejsi. Czekam na info gdzie udało się poutykać wszystkich zwalnianych... Państwowe i samorządowe jednostki już na nich czekają.
  @mikroolbrzym Tak źle i tak niedobrze, akurat sporo społeczników wchodzi do urzędów, oni akurat nie sa z nadania partyjnego, ale marudom nigdy nie dogodzisz.
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  @ortoextreme społecznicy?błagam:)co to znaczy społecznik?proszę sobie znależć znaczenie słowa społecznik-następnie przyporządkować do obecnego statusu majątkowego i również statusu,kiedy to jeszcze nie weszło się do urzędu,czy polacy naprawdę ślepo wierzą w to co im się zapoda?społecznicy to są proszę państwa w afryce i to ci co pracują za darmo
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @ortoextreme Społeczników? Opłacanych nieźle z kasy UM? Proponuję sprawdzić definicję słowa "społecznik" i przemyśleć swoją wypowiedź.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kolesie nie mogą się doczekać upragnionych stołeczków.
  już oceniałe(a)ś
  10
  3