Więcej
  Komentarze
  No nie, kreowania rzeczywistości ciąg dalszy. Przyjmijcie do wiadomości, "dziennikarze" od siedmiu boleści, że nie jesteście od rekomendowania czegokolwiek - macie INFORMOWAĆ. Gazeta to nie jest wasze prywatne podwórko (to znaczy ta akurat jest, a nie powinna być).
  @pozhoga Ordynarny lobbing. Młodociany pracownik gazety.pl musi ciemnemu obywatelowi Poznania podpowiedzieć na co ma głosować w budżecie obywatelskim. Dorośli koledzy z Warszawy robią to samo w polityce, a im bardziej to robią, tym efekty bardziej przeciwne do zamierzonych.
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  Ja też zwróciłem uwagę na projekt godny zainteresowania (CBA). 1000 Koszy dla Poznania za 1578000 zł. Wychodzi na to, że jeden kosz w ramach tego projektu będzie kosztował 1578 zł.
  @widziane_z_ryczki z dodatkami (słupy), transportem, pracą (rozkopanie chodników) tyle może to kosztować.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  @kosmat3usz VAT-em, dodatkiem klimatycznym itd. To ja już jednak wolę zwykłe blaszane, które trzeba tylko rozwieźć. Chyba trochę zbyt luksusowy projekt w naszej osranej przez psy poznańskiej rzeczywistości
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  1570 zł za jeden dąb - ho ho
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  przeczytałem, zagłosuję po swojemu. Umiem myśleć szanowna redakcjo.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  głosujcie na projekt nr 40 PLAŻOJADA - Strzeszyn, Kiekrz, Podolany, Smochowice, Krzyzowniki, Sołacz, Piątkowo i okolice CHCA MIEC NORMALNE PLAŻE nad Jeziorem Strzeszyńskim, Kierskim i Rusałką a nie zamknięte pomosty, brud i brak miejsca do odpoczynku! wejdź na www.plazojada.pl i poznaj szczegóły!
  @podolany2015 Bardzo fajne te wszystkie plaże n. Wartą. Na żadnej plaży nie ma możliwości kapieli. Dom wariatów- Bareja się kłania z filmem. Było fajne kapielisko n. Wartą przy Os.Piastowskim. Nie spodobało sie Grobelnemu i jego usłużnym radnym z PO. Prosimy przypomnieć nazwiska!! Wiadomo o co chodziło. Byznes na Agua Parku!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nikt nie wspomina o propozycji do budżetu obywatelskiego w wysokości 2 MILIONY Zł.,czyli muzeum klubu Lech- Kolejorz. Czy można by poznać autora trej propozycji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Projekt na Wildzie ekstra! On zakłada też powstanie jednej dodatkowej stacji do Street Workout w Parku Drwęskich.
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  Zapraszamy do głosowania na Skwer Wodziczki (projekt nr 304) oraz dołączenia do grupy entuzjastów pomysłu na facebooku:
  już oceniałe(a)ś
  2
  4