Więcej
  Komentarze
  Wszędzie pierdelone slajdy.....co za shit.
  już oceniałe(a)ś
  44
  2
  Na liście nowoczesnej to jeszcze tylko Grobelnego brakuje i towarzystwo znowu w komplecie :)
  już oceniałe(a)ś
  28
  3
  panie Szałamacha - nie wiedziałem, że parlamentarzysta to zawód. Innego pan nie masz? Czyli lewy jesteś? Dwie lewe do roboty?
  już oceniałe(a)ś
  24
  6
  A może zróbmy tak: każdy głosuje na kogo chce - pod warunkiem, że ten ktoś jeszcze nie zasiadał w Sejmie. Zagnajmy tych starych dziadów, żyjących z naszych pieniędzy od 25 lat, do uczciwej roboty!!!
  już oceniałe(a)ś
  19
  2
  następne kuźwa osły z zawodu: Grupiński, Stuligrosz, Dzikowski
  @tsuranni Dlatego może zainteresuj sie, co zrobiła i co ma do zaoferowania Bożena Szydłowska, która miała być jedynką, zanim ktoś wpadł na ekstra pomysł z Ziółkowskim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przed dniem głosowania proponuje sprawdzić jak obecni posłowie głosowali 13 stycznia 2012 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw - waloryzacja kwotowa ! Dane dostępne na stronie sejmu.
  już oceniałe(a)ś
  12
  4
  I znowu te same m... buzie. Mam dość Grupińskich, Dzikowskich i innych Stuligroszy. Czas na nowe twarze w polityce. Czytałam dziś w Głosie o 13 z listy PO Całkiem rozsądny i młody facet.
  już oceniałe(a)ś
  18
  11
  99% kandydatów - totalna anonimowość, brak rozpoznawalności, niewielki dorobek. Pozostali aż nadto znani. Niezależnie, kto wygra wybory, to znowu będziemy mieli taką reprezentację, że zapewni ona Poznaniowi błogi niebyt w życiu politycznym kraju oraz argumentację, że "sami do wszystkiego doszliśmy, Warszawa nam nic nie dała";-)) Jesteśmy najbardziej 'apolitycznym' miastem w Polsce, ba, na świecie! Muszę wybierać między tymi, którzy już nam zaszkodzili, a tymi, którzy jeszcze tego nie zrobili. Lepsze znane zło, czy to nieznane? Zagłosować pójdę, ale znowu będę dokonywał selekcji negatywnej albo oddam głos na kogoś, kto może nie jest taki zły ale i tak nie zostanie wybrany, bo albo ma kijowe miejsce na liście, albo cała lista nie ma szans. Na pewno jednak zagłosuję tak, żeby nie wspierać ugrupowań kierowanych przez wariatów, ksenofobów lub takich, dla których obszary dawnego zaboru pruskiego to już nie Polska. Możliwości jak widzicie, mam prawie żadne;-)
  @plendz młodzi ludzie są w Poznaniu liderami list Kukiz`15, Nowoczesna i KORWiN. Może warto postanowić na nowe twarze w polityce?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @jaakarhu Nie do końca warto, a już na pewno nie na wszystkich. zapoznajcie się z dorobkiem takiej Bożeny Szydłowskiej, mało medialna, ale za to prężna. Nie zachłysnęła się Wiejską, choć ma dwie kadencje za sobą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0