Więcej
  Komentarze
  Po tym roku "urzędowania" można stwierdzić jedno- prezydentem Poznania może zostać każdy.
  @perun1984 Nawet Jaśkowiak
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  @perun1984 Oczywiście taka jest istota demokracji. A jak się nie sprawdzi, to następnym razem kto inny będzie wybrany. Ale nie autor wpisu :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Powiem krótko. Bardzo słaby prezydent, ale zdecydowanie mniej "kosztowny" dla poznaniaków niż poprzednik. Na razie.
  @widziane_z_ryczki Dlaczego słaby? Uzasadnij. I myślę jeszcze, że sprawiedliwiej jest poczekać przynajmniej jeszcze następny rok, żeby zobaczyć, jak pracuje wg swojego budżetu i swoich planów, nie Grobelnego. Bo paradoks polega na tym, że urząd w samorządzie obejmowany jest pod koniec roku i siłą rzeczy trzeba przez cały następny rok realizować plany poprzednika.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @super.bebebe Uzasadniam przynajmniej od kilku miesięcy. I nie tylko ja. Nie będę się powtarzał.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @super.bebebe nie musi tego uzasadniac, to jest oczywiste. Wcale nie trzeba realizowac planow poprzednika, czego dowodem byla autopoprawka na ponad 30 mln. Gdyby sie znal, a twierdzil ze sie zna, bo jest z "byznesu", to zrobilby z budzetem 2015 co tylko by chcial. Gdyby sie znal...
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @leon_kastylijski z "byznesu" :) Chyba small
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  najbardziej mnie bawi sukces 10-metrowego przejscia dla pieszych na wysepke tramwajowa i usuniecie samochodow z jednego dziedzinca na drugi. Zarowno Jaskowiak, jak i Wódarski parkuja swoje samochody za Fara, ten drugi, tzw.spolecznik, reklamuje na aucie swoja firme szyjaca majtki i inne utensylia z polaru. Nie dosc, ze smierdzacy van nie spelniajacy zadnych norm srodowiskowych, to jeszcze jako urzednik moglby sobie darowac autoreklame. Jestem zbrzydzony. Sukcesy ekipy sa na miare XXI wieku i przegladanie slajdow rzuca na kolana rozmachem i slynna juz "wizja" Jaskowiaka, tzw.prezydenta. Powinien juz wyhamowywac, by schlodzic rozwoj tego miasta.
  @leon_kastylijski ten drugi, tzw.spolecznik, reklamuje na aucie swoja firme szyjaca majtki i inne utensylia z polaru." - typowy społecznik, ale chyba w jakimś nowym rozumieniu tego słowa. Jak słyszę słowo społecznik, to mi się czerwona ostrzegawcza lampka zapala. W Poznaniu oznacza to tupeciarskiego osobnika, drącego japę w swoim partykularnym interesie lub jakiegoś wąskiego, towarzyskiego lobby.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @widziane_z_ryczki Najsmieszniejsze jest w "spolecznikach" to,ze z reguly walcza z kapitalizmem, bedac kapitalistami, walcza z kamienicznikami, posiadajac wlasne, slowem, wciskanie kitu ciemnemu ludowi. No i znaja sie na wszystkim, do tego najlepiej. Mistrzowie snucia opowiesci o miescie doskonalym i sprzedazy baniek mydlanych. Taka kawiarniana kompania besserwisserow.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @leon_kastylijski ta... kandydatka na posłankę z RAZEM (ugrupowania głoszącego, że nie trzeba ludziom własności mieszkań, wystarczy najem) - w Poznaniu walcząca w stowarzyszeniu sarmacka o wykup za bezcen (bo z gigantycznymi bonifikatami) domów na sporych działkach.... No, kwintesencja hipokryzji i zakłamania w imię tzw. "działalności społecznej". Poznańska definicja społecznika powinna brzmieć "ten co sam sobie chce zrobić dobrze kosztem innych, w tym społeczności"
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Absurdalny piktorial, coraz więcej Faktu w GW
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Na pewno leprzy od poprzednika
  już oceniałe(a)ś
  7
  10
  Na wymioty mnie bierze ten festiwal robiony dla Jaśkowiaka przez wyborczą
  już oceniałe(a)ś
  9
  12